Wpis z mikrobloga

A moim zdaniem matka ma rację. Sama na przykład mam sukienkę, która jest do kolan, bardzo porządna i absolutnie nie karynowata. Plecy gołe, w stylu marilyn Monroe. Tylko idiotka albo kompletne bezguście nosiłoby do niej stanik. A jak się ma ładne, samonośne piersi które działają tak, że to one utrzymują sukienkę (a nie na odwrót) to czemu nie A co do sutków, niektórzy mają takie że nawet przez podbity watą push-up przebijają.
  • Odpowiedz
@homo_superior: Twoja pruderyjność jest odpychająca nawet przez internet tylko w formie tekstu... Oczywiście dopóki nie obrażasz reszty nic mi do tego - szkoda jednak, że tu postanowiłaś oceniać innych przez pryzmat swoich 'jedynych prawilnych' wartości rodem ze średniowiecza. Na przyszłość lepiej tego unikać, nikomu nie pomożesz w ten sposób, a sama też nic nie zyskasz - zmarnowana energia.
  • Odpowiedz
@homo_superior: Zatem kto, jesli nie osoby w zyciu Ci najbliższe są do tego odpowiednie? To tylko ciało - sutek, pierś, palec - lepiej zdobywać wiedze od zaufanych osób w tym temacie ;). Robienie tabu z czegokolwiek zawsze będzie niekorzystne.
  • Odpowiedz
@blacktyg3r: nie uważam, że robienie tabu jest korzystne. Ale uważam, że rodzic powinien zachować trochę prywatności dziecku niezależnie ile to dziecko ma lat i na odwrót. A rozmowy jak powyższa (nawet w zartach) kojarzą mi się źle. Bywalam przy rozmowach koleżanek gdzie ich matki potrafiły wywalić tekstem w stylu "noo Ty to masz takie cycochy, że każdy by Cię brał. Po mamusi hehe". Z tym mi się właśnie kojarzą te
  • Odpowiedz
@homo_superior: Gdybym chcial o tym porozmawiać to bym mógł, po to jest rodzic. To o czyn piszesz to skrajności, życie nie jest czarno białe, życie to wszystkie odcienie szarości pomiędzy :). Rozumiem co chcesz przekazać, ale zbyt wiele oceniania i wniosków na jeden raz, ludzie tworzą różne realcje na różnych poziomach wtajemniczenia, nie sądzę abyśmy byli uprawnieni je wartościować, skoro nikomu nie dzieje sie krzywda. Tym bardziej mając na uwadze,
  • Odpowiedz