Wpis z mikrobloga


Tym razem trochę dłuższa trasa niż zwykle :) W miniony piątek odbyła się druga edycja marszu górskiego o nazwie Chłosta Beskidzka (ok setka osób wyruszyła na starcie). Większość trasy pokonałem w nocy/nad ranem więc nie mogę narzekać na zbyt wysoką temperaturę :) Zasadnicze 55 km trasy udało mi się pokonać w 13 godzin (łącznie z dojściem potem na pociąg wyszło 70 km - pokonane w 16 godzin). Dodatkowo jeszcze jedno małe #chwalesie - marsz ukończyłem ex aequo na drugim miejscu :)

20) Beskid Żywiecki | 05.06 - 06.06 | Żywiec - Jastrzębica - Kotarnica - Hala Miziowa - Trzy Kopce - Krawców Wierch - Rysianka - Milówka
595 - 70 = 525
#gory #1000kmpogorach #beskidy
źródło: comment_9EAXDYsAIcyoi4yWrNHf6fc2nLojsLxH.jpg
  • 12
@lukaszmarynczak: wyrypę zeszłoroczną przeszedłem :D W tym samym czasie są Czyste Tatry i mam dylemat. Przeszedłem już w tym roku Kierat i nie wiem czy chcę znowu hodować odciski na palcach. Niestety takie marsze rzutują dość mocno na zdrowie.
@lukaszmarynczak Hah 33 było na bank! Ale to nie Twój numer, bo krzyczał ktoś inny ciągle ten numerek pod mocnym wpływem, jakoby to miało umocnić jego szansę na wygraną. Zdaje się, że 31 także było wylosowane. Co do 30 i 32 sobie nie przypominam. Tak czy inaczej mam prawo biorąc pod uwagę zapas alkoholowy innych uczestników, którym byłam częstowana ( ͡ ͜ʖ ͡) Ale do puenty: Ognisko