Wpis z mikrobloga

UWAGA ! Kuce, rurkowce, suchoklatesi i reszta zniewieściałych wykopków, mam dla Was coś czego jeszcze nie było. Finał finałów w kategorii #rozdajo !

Spośród komentujących oraz plusujących ten unikatowy post, jutro w południe (12.00 niedziela 7 czerwca 2015r.) wylosuję przy użyciu mirkorandom (http://mirkorandom.x25.pl/) jednego szczęśliwca, który otrzyma bezcenny relikt, przypominający o 5-letnim bulu, dzięki któremu posiądzie moce pozwalające m.in. chodzić po krzesłach, czy np. organizować leśne mordobicia niewinnych zwierzątek dla przyjemności.

Nie jesteś godzien wygrać, nie masz jaj żeby ją na siebie założyć, ale dziś to właśnie TY masz możliwość skosztowania uczucia, którego dostąpić mogą jedynie najbardziej zaufani bracia i przyjaciele byłego władcy krainy galopującego bezrobocia, ambasadora polskiej ortografii, posiadającego czarny pas oraz siódmy dan w sztuce #!$%@? Długofalowe.. Jedyny i niepowtarzalny.. wąsaty opozycjonista... BRONISŁAW KOMOROWSKI!! Wygraj koszulkę z Jego Imieniem oraz hasłem, które zmieniło życie miliardów Polaków!

#rozdajo #tylewygrac #zadarmo #komorowski #wybory #platformaobywatelskaboners #koszulki

PAMIĘTAJ! Tylko głupi ciul nie chciałby tego wygrać!

ketorw - UWAGA ! Kuce, rurkowce, suchoklatesi i reszta zniewieściałych wykopków, mam ...

źródło: comment_7fteydxoaZSm8QIWQs95jfem7MCc3Fgq.jpg

Pobierz
  • 28
Jako, że nie każdy jest w stanie udźwignąć odpowiedzialność spoczywającą na posiadaniu tego oto symbolu honoru i prawdy, wylosowana osoba ma prawo odmówić przyjęcia reliktu, aby sił mógł spróbować inny, odważniejszy mąż.
to ty jestes tym hejterem kucem wynajteym przez #!$%@? ?


@mlg20: nie, ja jestem tym tajnym agentem żydowskiej loży masońskiej lobbującym za rosyjsko-niemieckim kondominium pod żydowskim zarządzem powierniczym. Pomyliłeś mnie z tym drugim co pendrajwy rozdaje nie mówiąc o gwieździe dawida na każdym.