Wpis z mikrobloga

@dwanadziesiec: @XAIMEII: Miałem kiedyś sytuację w autobusie nocnym, że ekipa #!$%@?ńców rzucała brzydkie słowa na mojego różowego, gdy szedłem kupić bilet w automacie. Najgorsze co mogłem wtedy zrobić, to się ich wystraszyć i w jej oczach pozostać #!$%@?ą. Wyszedłem do nich. Było ich trzech. Gdy stałem koło nich, był paraliż, ale #!$%@?łem. Niestety nie był to mocny cios i nie położył jednego z agresorów na ziemię. Wszyscy się na mnie
  • Odpowiedz
@krul_cyganuf: Polecam nosić ze sobą nóż, raz jak szedłem z kumplem po piwku taką nieszczególnie przyjemną dzielnicą, to zaczepiło nas dwóch typków, i szli za nami wyzywając od pedałów bo chodzimy razem ( dobrze, ze oni szli osobno lol xD), to się w końcu #!$%@?łem, odwróciłem się do nich i szybszym marszem idę w ich stronę, teatralnie odchylam płaszcz, i wyciągam nóż (mam coś podobnego, pic rel), zatrzymali się, popatrzyli na
X.....I - @krul_cyganuf: Polecam nosić ze sobą nóż, raz jak szedłem z kumplem po piwk...

źródło: comment_rrhmjJF9YQ9Gf4gjAfsfpT1qkAhA3sYy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@krul_cyganuf: Jest tak, ale nikt nie każe Ci tego na widoku trzymać (ja mam kaburę, którą zapinam o pasek i wsadzam dodatkowo do kieszeni spodni i nic nie widać). Poza tym, lepsze złapanie i ewentualny mandat za posiadanie broni białej, niż w najlepszym wypadku porządny #!$%@? od dresów.
  • Odpowiedz
@krul_cyganuf: Jeszcze tylko dam Ci taki pomysł, że jak już nie chcesz nosić normalnego (ale taki właśnie Ci najbardziej polecam) i boisz się, że Cię nakryją, to możesz ewentualnie pomyśleć o takiej kaburze którą się zapina o na przykład biodro (pic rel) Teraz lato, więc spodenki praktycznie non stop, nic nie widać, a w razie kłopotów szybko wyjmiesz, nawet i po jednym do ręki i jesteś gotów bronić samicy niczym lew.
X.....I - @krul_cyganuf: Jeszcze tylko dam Ci taki pomysł, że jak już nie chcesz nosi...

źródło: comment_NfwFXzMuWIXa6OE5QnTeJIuCF28l6sJ3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@XAIMEII: chyba nikt cie jeszcze nie zaczepil ze dajesz te nozowe porady ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcialbym to zobaczyc w akcji jak oni rezygnuja i sami nie maja nic bo ty wyciagasz nozyk.
  • Odpowiedz
@stateless: A zdarzyło się, że dostałem kilka razy w mordę, i teraz praktycznie ciągle mam przy sobie broń, więc śmiało mogę opisywać swoje sytuacje, gdy bylem pewien swojej pozycji posiadając ją przy sobie. ;)
  • Odpowiedz