Wpis z mikrobloga

@Caishen: Dlaczego polujesz z ambony ( ͡° ʖ̯ ͡°) Uważam że to, jest trochę słabe... Powinieneś zejść z tej ambony i je tropić i dopiero do nich strzelać, a nie sobie siedzisz wygodnie i czekasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wraniak: najlepsza ambona w jakiej byłem do tej pory. Jeszcze nie jestem myśliwym. Jeżdżę z moim dziadkiem, a on już trochę się nie nadwagę na takie akcje. Poprosiłem go żeby pojechał ze mną bo akurat parę dni będzie mieszkać u mnie.
Nie wiem nawet jak to się zepsuje ze idzie się na takie akcje. Spytam jutro dziadka.
  • Odpowiedz
Szanuję! Mój śp. Dziadek był myśliwym, jak pierwszy raz zastrzelił sarnę i zobaczył jej pełne cierpienia oczy. Wzruszył się i już nigdy w życiu nie zastrzelił sarny. Jest dla mnie wzorem i nigdy go nie zapomnę #feels
  • Odpowiedz
Tylko zając i sarna


@Caishen: Przecież to normalne. One lepiej znają kalendarz od Ciebie. Całe lato pasa się jelenie, a jesienią i zimą - jakby do ciepłych krajów odleciały. ;-)
  • Odpowiedz
@ElektrycznyMarian: to teren łowiecki dziadka.
2 dni temu sypał + dał chleb. Widać że coś było ruszone ale nie bardzo. Tropy tez były ale chyba tylko 2 dzików.
Dziś daliśmy jeszcze chleb.
Skończę jutro motorem i zobaczę czy coś ruszyły.
Jutro w inne miejsce pojedziemy ale trzeba wop zawiadomić bo nie chce bawić się w cs'a :-)
  • Odpowiedz