Wpis z mikrobloga

Dziewczyny chodźcie w sukienkach! Dziewczyny w sukienkach to absolutnie mistrzostwo świata. Nie ma nic lepszego niż uroczę dziewczę w zwiewnej, lekkiej sukience, szczególnie w lato! Sukienka podkreśli dziewczęcość, względnie kobiecość lepiej niż cokolwiek innego! Tylko nie jakieś gówno z dekoltem do pępka, tylko jakaś normalna, lekka. Sukienki są piękne, chodźcie w nich!
#rozowepaski #sukienki #oswiadczenie #prosba
DywanTv - Dziewczyny chodźcie w sukienkach! Dziewczyny w sukienkach to absolutnie mis...

źródło: comment_2Y2Skzgftfj8y8ZXrrglldgRStCmhrdj.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@DywanTv: jeden rabin powie tak drugi rabin powie nie. brzydkie niech se chodza w sukienkach ja to bym wolal jakby ladne loszki chodzily w spodniach, bo wtedy widacz walory lepiej.
  • Odpowiedz
chodzę cały rok w sukienkach i spódniczkach


@gwiazdonos666: Jeśli masz super to figurę, to fajnie

Ostatnio widziałem różowego lvl ~15. Biała zwiewna sukienka i czarne nike, wypaliło mi prawie oczy.


@ReniferApokalipsy: Potwierdzam, dużo młodego mięsa, wiele 10/10 ;)

TAK TAK TAK

kobiety wyjebcie spodnie bądźcie kobietami.

sukienki są super kobiece i sexy, wyglądacie też w nich 40 lat młodziej. panie używajcie sukienki.


@co_on_bredzi: Twój nick idealnie opisuje content Twoich
  • Odpowiedz
@razdwatrzy100: Nie zgadzam się z pierwszym twierdzeniem, dziewczyna to nie tylko obiekt seksualny, a właściwie w większości nie. Szkoda, że na mirko jest tylu stulejarzy, którzy kobietę widzą tylko w łóżku.
  • Odpowiedz
@DywanTv: nie stać mnie kutwa na sukienki. Ciułam grosz do grosza i staram się o ubrania uniwersalne i takie, z których można złożyć wiele stylizacji, które przy okazji nie będą wyglądały jak szmata po trzecim praniu. A ładna sukienka z niezłego materiału kosztuje.
Może kiedyś, jak się z biedy odkuję ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz