Wpis z mikrobloga

Mam pytanie odnosnie #apple #iphone 6. Kupilem go w Apple Store w USA i po jakims czasie zauwazylem ze przy frontowej kamerze jest takie biale cos (pod szyba) wyglada jak jakis klej (tak jakby cos sie odkleilo pod szyba. Nie wplywa to na jakos zdjec ale irytuje. Czy jak oddam na gwarancje to mi dadza nowego czy refaba? Czy w takim wypadku wd was lepiej zostawic sobie to co mam z ta wada czy wziac refaba?
  • 34
  • Odpowiedz
@davgranded: Dostaniesz refaba ponieważ nigdy nie dają innych, nowych w pudełku. To co widzisz to zapewne mocowanie kamery przedniej, które jest takim przeźroczystym plastikiem.
  • Odpowiedz
@Macmajster: Nie wprowadzaj zamętu niepotrzebnego. Telefon z USA można oddać na gwarancję w Polsce. Dostanie refuba, bo taka jest procedura Apple, że na wymianę przychodzą zawsze refuby. Ale to nie znaczy że telefony te są gorsze.
  • Odpowiedz
@Horsecook: Bo one nie różnią się niczym od nowych - są odnawiane tzn wszystkie elementy które się zużywają tj. ekrany, baterie, dock itd są wymieniane. W praktyce dostajesz praktycznie nowy telefon, bo wszystko co było złe bądź zużyte zostało wymienione na fabrycznie nowe.
  • Odpowiedz
@davgranded: u mnie jest tak samo podobno fabryczna wada mocowanie przedniej kamery zastanawiam się czy wymieniać bo mam lekko obity prawy górny bok, nie wiem czy mi wymienią.
  • Odpowiedz