Wpis z mikrobloga

@Kovacs: Mi się jakoś znudziło po może 1,5 roku gry, wszystkie klasy zrobione, wszystko na pve zrobione po milion razy, w pvp zdobyte, co miało się zdobyć, w tym miano najlepszego healera merca na serwerze ʕʔ
@Hipokryta: to wróć do single player w Kotorze np. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kovacs: progressową po Imperium, ale docelowo może i coś na repach pogramy
@aryss: ja już mam capa na postacie ( ͡° ʖ̯ ͡°) a w Carnage nasz dps na raidach nowych kręci ok. 4k, to świetny spec, ale jako melee bardzo wymagający
@aryss: 192 + augmenty 186. Ostatnio tyle zrobił np. na Bulo/Torque HM, na SS wiadomo trochę mniej, taka specyfika walki. Ale klasa jka najbardziej nadająca się do wykręcania konkretnego dmg
@daray89: niezle, no ja w sumie Bulo jeszcze nie polozylem ( nie lubie tej walki bo trauma z podchodzenia do niej na 3 melasow a ostastnie pare tyg to maks raz na tydzien grywam i jesli chodze to juz przewaznie na SS/Underlurkera) :D Ale SS moja ulubiona walka z ostatnich opsow ( przypomina mi sie troche mechanicznie Denova NIM i czolgi i tamtejsze progresowanie ( kiedy sie jeszcze progresowalo a nie
@daray89: 2 lata gralem 1 klasa ( 1 specem) ( 1 alta wbilem dopiero niedawno ) to kolejnego moze za rok dobije :D
Szczegolnie ze na mainie nawet nie dozbieralem nadal wszsytkich datachronow do silki/willpowera :D W sumie odkad typowo progresowa ekipa mi sie rozpadla to gram na luzie