Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że poza Bronisławem Komorowskim, to największym przegranym tych wyborów jest Janusz Korwin-Mikke

Jeden wygrał, inni biorą udział w pracy z Kukizem, inni Nowoczesną.pl, co na starcie ma już 10% w ciemno, inni po prostu "zaistnieli" jak Tanajno, czy Grzegorz Braun, któremu internet organizuje pracę w charakterze lektora, a Korwin? Poza ciepłą posadą w PE, to na jesieni raczej zniknie, Kuce odpływają przez wypowiedzi wychwalające komunizm, a Wipler poszedł robić letspleje xd

#korwin #neuropa #braun #kukiz #4konserwy
  • 71
@Polandball: to przeczytaj jeszcze raz. Nie wiem czy to pomoże bo jak mówiłem - mieliśmy innych nauczycieli polskiego. Mniemam, że moi mnie lepiej nauczyli, co to znaczy stwierdzenie, że z racji braku demokracji lata 1955 - 1989 to czasy "bycia coraz lepiej" zwieńczone laurem kraju Europy roku xd.
@madegg: z wypowiedzi Korwina wynika wprost - komunizm PRL był idealnym systemem, gdyż wprowadził ustawę Wilczka przez co PRL stał się krajem
@grzegorz-zielinski: Za PRL-u kraj również się rozwijał - chyba tego nie negujesz. Gdzie widzisz tam wychwalanie ? Jest tylko wskazany proces rozwoju który jest faktem. Ruch solidarnościowy to był taki dzisiejszy PIS czyli socjalizm i konserwa. Oni nie chcieli zmiany ustroju tylko więcej wolnego, wyższych pensji, więcej dodatków a że komuna już nie była w stanie ich spełnić to wszystko pieprznęło.
@ediz4: jest wskazana przyczyna - brak demokracji który zaowocował po wszystkich przemianach i skutecznej walce z opozycją, strzelaniem do górników, polityką SB i agentów rosyjskich najbardziej liberalnym krajem w europie. Na serio - nie są takie wypowiedzi dla ciebie mocno żenujące?

Hahaa. Ojciec liberalizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej radziecki rezydent w Polsce.


był nieodłącznym elementem przemian 1955-1989, zakończonych najbardziej liberalnym krajem w europie. Korwin nie raz
@grzegorz-zielinski: Kolego - nie manipuluj. Przecież Korwin mówi o ustawie Wilczka a nie o systemie panującym w kraju. Cały czas jest mowa o gospodarce a Ty wyjeżdżasz najpierw z górnikami, potem z Jaruzelskim. Możemy pogadać o głupotach Korwina ale wrzuć coś porządnego do rozmowy a nie taki słabiutki wpis.
@Polandball: nie zmieniaj tematu mówiłem. Nie chodzi o to co ja przypisuje - tak jak mówiłem nie umiesz czytać ze zrozumieniem - korwin przedstawia rozwojowość PRL 1955-1989 w postaci braku demokracji.
@ediz4: manipulujesz to ty, z kolegą. A przynajmniej nie posądzam was o ignorancję, którą prezentujecie w tych komentarzach, tylko o celowe udawanie, że nie umiecie przeczytać dwóch zdań ze zrozumieniem - wprowadzenia do ustawy wilczka, czyli lat 1955-1989,
@grzegorz-zielinski:
bo demokracja zawsze dąży do socjalizmu - nawet Marks i Lenin to zauważyli. Więc jak ma być lepiej?

A tak w 1988 udało się wprowadzić liberalizm. Od 1955 ruch komunistyczny staczał się na prawą stronę ceny politycznej. Dzisiaj gdy jest demokracja scena polityczna stacza się coraz bardziej w lewo.

Więc wtedy trend był lepszy, a teraz jest gorszy.
@grzegorz-zielinski: A lata -89-2015 to lata panowania mafii okrągłostołowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby komuna wprowadziła podatek dochodowy 1 % to dalej byś przy każdej wzmiance o tym pisał że to be bo to była komuna. Zauważyłem pewną prawidłowość -do hitlera na którego ludzie reagują histerycznie cokolwiek by się nie powiedziało należy dopisać komunę
@ediz4: jasne, dostrzeganie w Januszu rzeczy które #!$%@? t.j. tej całej zamordystycznej otoczki pod hasłami strzelania do górników, wspaniałego placu Tiananmen, pochwał w kierunku Jaruzelskiego oczywiście jest histerią i wyolbrzymianiem, bo to są standardowe liberalne, wolnościowe metody operacji państwa. Ja naprawdę wierzę, że nieważne co Janusz napisze antywolnościowego, jeżeli tylko mówi, że zlikwiduje PIT I BĘDZIE GIT to kuce przełkną każdy zamordystyczny idiotyzm krula łącznie z lekką pedofilią, bo to jest
@grzegorz-zielinski: hmm za co chwalił Jaruzelskiego już nie napisałeś. Co do placu Tiananmen to nie wiadomo jakby wyglądąły Chiny gdyby ogarnęła je rewolucja - sądzę że były by biedniejsze niż obecnie. Sposób rozbicia demonstracji jednak nie za ciekawy. Janusz ma ciągoty dyktatorskie ale nie on jeden z polityków. Nie ma on żadnych szans ani na dyktaturę ani na większość w sejmie także dziwi mnie to całe zainteresowanie każdym jego słowem -
@ediz4:

za co chwalił Jaruzelskiego już nie napisałeś.

no jak nie - masz wyżej. Nie przeszkodził liberalizacji odbywającej się poprzez brak demokracji w PRL. Ba, przecież sam go chwalisz:

Za PRL-u kraj również się rozwijał - chyba tego nie negujesz. Gdzie widzisz tam wychwalanie ? Jest tylko wskazany proces rozwoju który jest faktem. Ruch solidarnościowy to był taki dzisiejszy PIS czyli socjalizm i konserwa. Oni nie chcieli zmiany ustroju tylko więcej