Wpis z mikrobloga

Dzisiejsze wydarzenie w #kolobrzeg na molo - mile zaskoczenie. Poszlismy w dwójkę na kawe, widzę terminal, zamówiłem dwie late w kawiarnii na kołobrzeskim molo. Wyjmuję karte, a właściciel (tak wydaje mi się) mówi, że kartą nie można, otworzyli interes 2 h przed nami i rozstawiają się, a tamten terminal to jakaś kasa mała (czy inny bajer...). No cóż, gotówki brak, do bankomatu kawałek, podziekowałem. Ów mężczyzna zwraca się do nas i mówi, że zapłacę mu innym razem i podaje dwie kawy (koszt 30zł), zdziwiony i zmieszany podziekowałem, wypiłem (zajebista). Jutro dymam oddać kase i dorzuce dobry browar. Pierwszy raz dostałem coś na tzw. kreske ( ͡° ʖ̯ ͡°) to otaguje #cebuladeals
  • 19
@Marvel7: Ciekawi mnie co to za kawiarnia, w której serwują kawę za dolara do trzech.

@szasznik: Hej, okolica turystyczna, kawiarnia a nie starbaks (w którym ceny oscylują w okolicy +/-10, ze wskazaniem na plus), 15 za kawę to jest dość sporo, ale nie jakoś znowu abstrakcyjnie dużo. :P
@TRop3r: pjona dla Ciebie za to, że oddasz hajs, ale co tu #!$%@? się dzieje, jak dodasz zły tag woła o pomstę!! Ja #!$%@?, ludzie nic innego nie robicie tylko czekacie na nowe powiadomienie o "zajebistej promocji" 70%+ obniżki?! serio?! I don't wanna live on this planet anymore.
@szasznik: Nie stary, to ciebie widac #!$%@?ło o ten ból dupy. NIe czaję ludzi którzy maja jakąś spinę do cen w lokalach. Tylko od konsumenta zalezy czy pójdzie kupić tą kawę za 5 zł w jednym miejscu czy za 15 w innym, może lepszą, może w ładniejszym miejscu, po prostu, dajmy wybór a nie równajmy wszystko do niższego. To tak samo jak spina "hurr durr, w restauracji u Amaro 300 zł