Wpis z mikrobloga

@Khaine: Ale wtedy masz SLI, nie wszystkie gry go wspierają, mało które wspierają go dobrze. No i masz tylko 3,5 GB pamięci zamiast 6 GB. Zresztą, dziwisz się, że najlepsza karta Nvidii dla graczy jest droga? Szczególnie, że wyszła parę dni temu.
@Khaine:

Mmm, nie ma ma to jak atrakcyjna cena od nVidii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem co za zjeby mogą to kupować. Z całym brakiem szacunku oczywiście (podkreślam jeszcze raz - zjeby), bo można kupić 2x GTX 970.

No chyba nie.
Nawet nie chodzi o to że w GTX 970 masz 3,5GB vram to zanim wejdzie na dobre do użytku DX12 GTXy 970 będą już przestarzałe.
@Khaine: mam R9 295x2 i odpalałem z ciekawości Trackmanię 2 i parę innych gier, dobrze że jest od pyty ramu bo przy 4k nawet na minimalnych detalach zajmowane jest ponad 2GB (w zależności od gry) pamięci graficznej.
@Murzinio: Równie dobrze można powiedzieć, że GTX 980 Ti będzie wtedy przestarzałe. Podejrzewam, że w tej cenie kupisz tego flagowego AMDka, który prawdopodobnie go zje na obiadek.
@Khaine: Jak chcę sobie pograć w wyższych rozdziałkach to kupię sobie 980ti zamiast drugiego 970 bo nie będę czekał aż DX12 w końcu na dobre wejdzie do użytku. Trzeba mieć nieźle nasrane we łbie żeby nazywać kogoś zjebem dlatego że kupi droższą kartę, sam rozważałem zakup 980ti.
@Marcinowy: @Trzyzet: @Murzinio:

Swoją drogą ciekawie się czyta komenty na PClabie jak nagle fanboje nVidii się zaczęli modlić do AMD żeby się podniosło xD Jeszcze pewnie tydzień temu było klasyczne hejty "Umieraj AMD DUHH, nVidia masterrace!".