Wpis z mikrobloga

@vivo: a to, że kopalnie i centrale PZPR były wyżej cenione od milicji czy kolei, to inna bajka. To nie była wina klubów tylko ustroju. III RP kazała się sprzedać Lechowi i zamiatać afery pod dywan?
@FotDK: A znasz rozwinięcie skrótu CWKS? ;) Centralny Wojskowy Klub Sportowy. Znasz w ogólę historię? Jak młodych chłopaków brali przez zastraszenie do klubu? ;) A nawet jak się nie udało, to powoływali do woja i był taki grający żółnierzyk. Przed Legią nie było ucieczki, pieprzona komunistyczna zaraza. Podobnie działał Górnik Zabrze, tylko on wabił, a nie wymuszał, chociaż równie skutecznie. Niemniej Legia to była pieprzona zaraza i dlatego właśnie jej się
@FotDK: A mam gdzieś kto się śmieje z Lecha. Uważam, że nie ma podstaw by się śmiać i tyle. To nie było zabranie uprawnień klubowi z drugiego krańca Polski samemu będąc w B klasie. To był tylko i wyłącznie awans o 1 klase rozgrywkową - co nie oszukujmy się, dzisiaj nie zmieniłoby #!$%@? nic. I odbyło się, że tak powiem w rodzinie. Lech to Lech, to kibice tworzą kluby, a nie
@vivo: hahaha przypominasz mi jednego znajomego pyrusa "dla mnie to i tak lech". #!$%@?, a dla mnie Izolator Boguchwała :D Ale jednak się przyznajecie :D ta regulowana upadłość łącznie z kipą finansową i odpowiedzialnością korupcyjną. W #!$%@? mało wygrane.;p