Wpis z mikrobloga

Film z jednej z ostatnich misji. Jako drużyna Lincoln Force graliśmy wspólnie z grupą Onyks.

Wcielaliśmy się w grupę specjalsów działającą pod osłoną nocy (przynajmniej dopóki się nie rozjaśniło). Podzieleni byliśmy na 3 zespoły- pierwsze dwa miały za zadanie kolejno zniszczyć system AA, zlikwidować wrogich oficerów w ośrodku szkoleniowym, urządzić zasadzkę na konwój przejeżdżający przez most oraz wysadzić sprzęt przeciwnika zgromadzony w porcie. Wszystko pod presją czasu tak, by konwój nie uciekł.
Trzecia grupa w tym samym czasie drogą wodną miała dostać się na lotnisko i tam wykonać swoje cele, m.in. zniszczyć wieżę kontroli lotów.
W praniu wszystko się skomplikowało. Okazało się, że grupa trzecia poniosła znaczne straty, więc musieliśmy nieco przemieszać się w naszych zadaniach oraz wysłać oddział ratunkowy po ostatniego przy życiu człowieka z grupy trzeciej, który ranny schował się w obrębie lotniska.

Grało się fajnie, było dużo strzelania i wybuchów, wszystko trwało około 3 godziny. Do czasu ostatniego zadania skład drużyny pozostał nienaruszony. Być może przez to byliśmy wtedy mniej ostrożni. Misja jednak zakończyła się powodzeniem, wszystkie zadania zostały wykonane, a ranni zabrani ciężarówką do bazy.

Jeśli chcesz pograć z nami, zaciągnij się na http://www.lincoln-force.pl/index.php :)

#arma2 #coop #gry #grypc #symulatory #militaria i trochę #chwalesie bo dowodziłem oddziałem, który przeżył do końca :) No i może #mirkoreklama
  • 11
@Areooo51: Gra z nami gość na Pentium 4 więc wiesz ;) Arma ma dobre możliwości obniżania jakości grafiki, a modami można łatwo np. wyłączyć trawę czy zmniejszyć zasięg widzenia. Zresztą ten gtx chyba nie jest zły, ja sporo czasu grałem na starożytniej 9600gt i ładnie chodziło
@Areooo51: Tak są, jednak nie pamiętam już ile było dokładnie. Chociaż bardziej patrzymy na ogarnięcie, bo może być ogarniający 15 latek i 30-letni głupek. Jak chcesz, to zerknij na reklamę, którą wrzucałem jakiś czas temu www.wykop.pl/wpis/12716305/mirkoreklama-zapraszam-graczy-arma-2-a-takze-wszys/
@szalonyjogurt: No właśnie sam mam 15 lat, ale wydaję mi się że jestem ogarnięty ;p Jak ściągnę dziś Arme z dodatkiem to się zapiszę do was i zobaczymy co z tego wyjdzie. A te mody gdzie mogę znaleźć żeby ściągnąć? Czy to dopiero jak zostanę zaakceptowany?
@Areooo51: To super, zapraszamy. Były u nas i młodsze osoby, choć niestety szybko wyleciały, bo nie potrafiły się zachować. Jak będziesz się dobrze spisywał, to wiek nie jest problemem. Mody mamy wrzucone w takiej paczce do której dostęp dostaniesz po złożeniu podania. Z instalacją pomagamy przez ts-a w razie czego.