Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do #rozowepaski:

CO TO #!$%@? JEST? (,)

Listonosz przed chwilą przyniósł mi tę przesyłkę, zaadresowaną na mojego #rozowegopaska.
Mieszkamy od kilku miesięcy razem, znamy się niewiele dłużej. Ona bardzo często heheszkuje ( tzn. tak mi się wydawało () ), że chce mieć ze mną trójkę dzieci, że ślub to jak najszybciej, bo koleżanki już powychodziły za mąż, że bardzo mnie kocha, a ja nawet nie jestem do końca pewny czy chcę z nią być. Lubię ją, ale z tej mąki chleba raczej nie będzie.

Ona się zabezpiecza, bierze jakieś tabletki czy coś. Nie wnikałem w sumie za bardzo.
Czy mam się zacząć bać? :/

#kiciochpyta #pytanie #jakzyc
silverm - Mam pytanie do #rozowepaski:

CO TO #!$%@? JEST? (╯︵╰,)

Listonosz prze...

źródło: comment_NE8drQcJNVIngvLJBOPuc6ttAAfvVerC.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
@silverm: ta, mieszkasz kilka miesięcy ze swoją dziewczyną, a tydzień temu podjarany jechałes spotkać się pierwszy raz z laską, której wysłałes zdjecie kuzyna zamiast swojego.
2/10, bo odpisalam, niesmieszna stulejo.
  • Odpowiedz
@silverm:

Uciekaj, szczerze, uciekaj. Jak ktoś swoje życie opiera według tego schematu to masz do czynienia z kobietą niezbyt hmm jakby to ująć, rozważną. Został za ciebie ustalony scenariusz życia, ty w zasadzie już nie masz wiele do gadania jedyne co jeszcze jesteś w stanie zrobić to uratować się zanim będzie za późno :>
  • Odpowiedz
@silverm:

Masz do czynienia z kobietą niestabilną emocjonalnie, dziwi mnie, że nie włączyła ci się czerwona lampka wcześniej, czy aż tak zabawy w łóżku przyćmiewają ci zdrowy rozsądek?
Raz już pisałem, napiszę drugi. Ta kobieta ustaliła scenariusz, który ma zaplanowany według pewnego schematu gdzie twoje zdanie się zbytnio nie liczy. Jeśli na tym etapie tak to wygląda to uwierz mi później będzie tylko gorzej.

Mój kuzyn też nie potrafi jasno
  • Odpowiedz