Wpis z mikrobloga

#heroesofthestorm
Już wiem jak ludziom debilom dowalić którzy padają jak szmaty i gra praktycznie toczy się 4vs5, po zakończonym meczu dodaję do znajomych i wysyłam im taką wiadomość:
You will be a good suicide terrorist
You ask why? I see how you play and the number of death I see that this profession is for you no brain.

https://www.youtube.com/watch?v=oubVmfsX-g8

Haha #!$%@? ludzie jakie to piękne jak koleś dostaje #!$%@? hehe.
  • 11
@Sordi: No oczywiście lecz jest #!$%@? jedno ale koleś który ma lvl 8 na postaci wbity a daje się obijać jak szmata a napisanie mu plz don't take demage from minions and play safe koleś grał Tychusem nie robił objective z teamem nie latał ganiał tylko za kilami a jego kda to czysta #!$%@? kpina bo na 1 killa miał 2 deady gg.
@villemo69: jak dla mnie to tam odpierdzielają się jeszcze lepsze jaja ( ͡° ͜ʖ ͡°) gram z kumplem mamy rangi 21, 22 a dobiera nam graczy z 47, 36 itd. Ostatnio mieliśmy w teamie ziomka z 31 lvlem i 115 rozegranymi meczami gdzie my mamy po 800. Focus na tanka, uciekanie z zainicjowanego teamfightu czy robienie bossa w najgorszym możliwym momencie to norma. A są i takie
@RivaTnT90: polecam uzbieranie pełnego teamu, wtedy dobiera także full pre-made i można się bawić :) Murky plus Aba to rzeczywiście słabo, ale sam Abathur już imo daje radę, oczywiście jeżeli jest grany z głową. Na szczęście moi hotsowi cumple ogarniają tą postać i gra z nimi nie jest męką. Życzę takich towarzyszy :)
@villemo69: dobry aba wymiata ale w połączeniu z murkym każdy tf jest praktycznie przegrany bo jest 3,5/5. Niestety tylko jeden znajomy gra i tak ciśniemy we 2 od alphy. Jakoś ciężko nam zapoznać kogoś na dłużej.