Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #ubezpiecznia

Mam możliwość dostać od wujaszka samochód za darmo, jedynym problemem jest brak oc od ponad roku. Jakie koszta mnie czekają jeśli będę chciał wziąć ten samochód, zważając że wszelkie koszty pokrywam ja? Chodzi mi głównie o problem braku oc?
  • 15
  • Odpowiedz
@Adrianq: Citroen C25, a właśnie potrzebuje furgona (może być stary), dlatego jestem zainteresowany :D Tym bardziej że jest w całkiem dobrym stanie :D
  • Odpowiedz
@piowit: Żeby nie zapłacić 3000 zł kary to musiałbyś znaleźć rozbity taki sam furgon w cenie "za flaszkę" ale z ważnymi papierami. Przeszczepić nr VIN pomiędzy nimi i potem zezłomować ten rozbity ;)

Ale to już jest cwaniactwo lvl Polska. W każdym innym wypadku niech Twój wujek zezłomuje to cholerstwo, bo go fundusz gwarancyjny dojedzie za ten brak OC.
  • Odpowiedz
@Sepang: Tak, to jest cwaniactwo, bo to nielegalny sposób na ominięcie ustawowej kary. BTW nie da się zarejestrować ponownie auta, które już w PL zostało zezłomowane.
  • Odpowiedz
@Sepang:Tego nie wiedziałem. Ale to do tej cytryny nie ma zastosowania. Choć jak tak patrzę na ten model to nawet za darmo bym nie wziął
  • Odpowiedz