Wpis z mikrobloga

Ktos planuje z mirkow zakup ARK: Survival Evolved ?

Wczoraj byl oficjalny Day Zero z przedpremiera na twiczu. Zapowaida sie spoko jak to zoptymalizuja :D

Ktos ogladal? jakie wrazenia?

Dzis bedzie ogolniedostepny Early Acces (chyba 25$)
www.store.steampowered.com/app/346110/

#gry #steam #pcmasterrace #arksurvival
valotr - Ktos planuje z mirkow zakup ARK: Survival Evolved ?

Wczoraj byl oficjalny...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@valotr: @pietrek16: mnie tez #!$%@?, ale z tego co widzialem na streamach ta gra juz ma tyle contentu ile rust, h1z1 i dayz razem. Mozna budowac, mozna budowac obrone domu, mozna tamowac pety, mozna ich uzywac do #!$%@?. Jest rozwoj postaci, fajna mapa(z tego co widzialem) dungeony. Ja chyba dziś się złamie i o 20 kupie. Pewnie na starcie bedzie kapa z serwerami.. no ale zobaczymy ;)
  • Odpowiedz
@000loki: to tez przyznaje.. jak na 1szy wyrzut gry jest serio rozbudowana. Tylko zeby poprawili szybko optymalizacje, bo na LOW nie usmiecha mi sie gra.
A dev zapowaidal, ze updaty chca wyrzucac co ok 3dni (wczoraj po 1.5h byl juz 1wszy update)
Widze jakis potencjal w tym

@pietrek16: nie tak zle.. sa drozsze gry :D jak znam steama to mi przewalutuja na £25 ;/ co bedzie wychodzilo sporo
  • Odpowiedz
@valotr: tzn ja nie mowie ze performance jest dobry, bo nie ma szalu, ale dalo sie to sensowniej ogarnac a oni tego nie zrobili, ani na oficjalnym ani lirik. Zobaczymy dzis co bedzie. Mowia, ze pracuja nad performance i bedzie git ;)
  • Odpowiedz
@valotr: planuje bo wygląda obiecująco. Jednak nie wiem czy jest sens kupować zaraz przy releasie bo hype juz dość spory i pewnie na początku będzie więcej problemów niż grania ;)
  • Odpowiedz
@corinarh: no ja wiem, ze Lirik ma tam 2 titany chyba, ale #!$%@? w to, skoro ta gra nawet nie obsluguje SLI. Gosc ustawil wszystko na epic, po czym zamiast schodzic na postprocessie albo AA to schodzil na jakichs #!$%@?. Wszystko w rozdzielczosci 2560x1440.
  • Odpowiedz
@000loki: Nie wymagaj od takich twitchowych celebrytow jakiejkolwiek wiedzy na temat opcji w grach (chyba tylko Total Biscuit z yt ma jakas tam wiedze), oni tylko maja zadanie wyglupiac sie i ladnie opowiadac co sie dzieje w grze. Zreszta wiekszosc gier nie obsluguje sli wiec 1 titan starczy na kazda gre czy 980. No chyba ze jest to EA albo wiedzmin ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@corinarh: no wlasnie to zauwazylem kiedy bladzil po menu i nie wiedzial co klikac... dlatego wylaczylem jego streama bo sie tego ogladac nei dalo. Ale dzis zobacze jak po premierze to wyglada i byc moze sie skusze ;)
  • Odpowiedz