Wpis z mikrobloga

Miałem wczoraj dosyć ważne spotkanie. Pech chciał, że wczoraj zaczęły się pierwsze wysokie temperatury w tym roku. Organizm troche w szoku, bo duży, nagły skok tempy... No i wiadomo, gorąco, upał, duchota, poty, stresy, nerwy, #!$%@?ężedzikie. A tutaj trzeba jechać na spotkanie w jakimś pewnie biurze, gdzie jest mocno duszno i stresująco, a ja wpakowany w dziny i koszuline. Wyobraznia potęgowała stres, a stres potęgował zalewanie pleców i pachulców... Na półce stoi pucha Phenibutu, po którą sięgam nieczęsto, ale którym to Phenibutem postanowiłem zluzować zwieracze w ten jakże ważny, ale od rana #!$%@? zapowiadający się dzień. Gdzieś wyczytałem, że najlepiej zażywać małe dawki kilka x dziennie. No to raczyłem się od rana, co pare godzin niewielkimi dawkami. Przychodzi godzina do spotkania, ja w sumie wyluzowany, no ale skoro jest ok, to może być jeszcze lepiej i zapodałem ostateczną porcję, która była większa niż te kilka poprzednich razem wziętych (ʘʘ) W sumie ok, zamuła mocna, stresiwo jakby małe, temperatura daje się we znaki, ale nie jest najgorzej, bo stres mocno zniwelowany. Na spotkaniu tak mieliłem mordą, że aż mi w niej zaschło(bylem bardzo wylewny). Nie wiem czy nie zrobiłem z siebie trochę #!$%@? mieląc tak japą. Okazało się, że dawka była chyba mocno za mocna, bo od 17 godziny jak położyłem się do wyra, tak spałem do rana. Dziś mam takiego "kaca", że nie idzie funkcjonować. Trochę #wygryw, trochę #przegryw bawiąc się nieumiejętnie w #nootropy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 5
  • Odpowiedz
@LewackiKrul: Fenibut jest spoko od czasu do czasu, tolerancja szybko rośnie. Zauważyłem najpozytywniejszy efekt DZIEŃ PO braniu. Totalny luz i motywacja do działania, mimo ogólnego rozleniwienia mentalnego.
  • Odpowiedz
@LewackiKrul: fenibut ma bardzo specyficzne działanie. efekty są odczuwalne dopiero po 3-6 godzinach. Raczej nie zaleca się jest w kilku dawkach dziennie, bo czas działania wynosi do 28h! Jeśli wiemy, że następny dzień będzie bardzo wymagający, to najlepiej zjeść fenibut zaraz przed snem. Jeśli zjemy koło 22-24 to spokojnie do 16 będzie luz. Nie warto jeść tego często - powoduje deregulacje receptorów GABA co w efekcie przekłada się na ogólny zwiększony
  • Odpowiedz