Wpis z mikrobloga

Jakbym miał córkę, to zastanawiałbym się nad imionami takimi jak Agnieszka, Sandra, Alicja, Julia lub Laura a różowy chciałby Diana (ale c--j z tym, jej propozycji nawet nie biorę pod uwagę, to mój plemnik będzie).

Co myślicie o takim wyborze imion?

#pytanie #rozkminy #logikaniebieskichpaskow
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XAIMEII: Sandra - brzydkie.
Julia - zbyt oklepane, ile można.
Alicja - w sumie całkiem ładne, ale bez szału.
Agnieszka - zawsze mi się podobało to imię, więc jak najbardziej na tak.
Laura - brzydkie.
Diana z tego wszystkiego najlepsze. Twój różowy ma gust.
  • Odpowiedz
@XAIMEII: Gusta, guściki. Różowy wyżej lubi Agnieszkę a Laurę nie. Dla mnie jest natomiast odwrotnie. Agnieszka brzmi twardo, brzydko i nie kojarzy mi się w żaden sposób przyjemnie. Twój plemnik, Twój wybór. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@XAIMEII: najbardziej mi się podoba Alicja, później Julia. Reszta bez szału. Propozycja różowego także fajna :)

A o hipotetycznym synu nie masz takich rozważań?? ;)
  • Odpowiedz
@XAIMEII: bo Sandra mi się kojarzy z brzydką, tępą dzidą, która ma okropne tipsy i doczepiane czarne włosy. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po prostu mam jakiś uraz do tego imienia i uważam je za pokroju takich Andżelik i innych Jessik.
Imienia nie zdradzę, bo lubię swoją anonimowość. Znają tylko wybrani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JustBarrel: No właśnie wielu osobom się tak kojarzy to imię, co mnie osobiście przeraża. Wszystkie Sandry jakie ja mam to inteligentne ładne dziewczyny. I większość ma czarne włosy (własne, nie doczepiane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@XAIMEII: Sandra - HEHE NO CO TAM SANDRA, D--Y NASMAROWANE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Julia - co drugi dziecior w Polsce ma tak na imię
Alicja - nawet ok
Agnieszka - wszystkie Agnieszki jakie znam to szalone borderlajny
Laura - bardzo ładnie
Diana - też ładnie, jak księżna Diana
  • Odpowiedz