Wpis z mikrobloga

Przez ten błąd z expem chyba zacznę grać od nowa... jedyna rzecz, która mnie martwi to poszukiwanie wszystkich schematów i receptur, tego jest tak od cholery, że aż ciary przechodzą na samą myśl. Nie wiecie czy one są na stałe przyszyte do miejsca, czy lootują się randomowo? Jeśli np. przeoczę jakąś recepturę to można ją znaleźć w innym miejscu?

#wiedzmin3
  • 10
@liqui6: Mnie wczoraj nie naliczyło expa za zadanie na 17lvl (ja 20lvl)... więc to nie jest takie kolorowe. Straciłem exp za kilka zadań z głównego wątku, więc jestem jakoś 2 - 3 poziomy do tyłu.
@Zatwardzenie: to błąd globalny... na PC ma być zniwelowany z patchem 1.05 który ma się pojawić na dniach. Dla konsol ma być patch 1.04, który kilka dni po piecowym.
@Asterling: Po to, żeby nie
@tigereg-bo-rucha-motzno: tzn mnie to wygląda tak jakby lvl zadań opracowywali na podstawie gry w samą ścieżkę fabularną. Jest w tym trochę #!$%@? umysłowej, bo np. pierwszy quest fabularny na Skellige ma 16lvl a drugi... eee chyba 13lvl o ile dobrze pamiętam - no to jest to jednak trochę kretynizm :P

Natomiast błąd uwidacznia się w okolicy 15lvl mniej więcej i ciężko określić czy to wynik patchy, czy było tak od początku.