Wpis z mikrobloga

no coz, niektorzy jedza jedzenie a niektorzy gowno zwane miesem xD nawet mi was nie zal, miesozercy od siedmiu bolesci.


@SeriousGuy: Co jeszcze? wege, wegan, gluten free, stop GMO, uczulenie na laktozę ujawnione po 30 latach picia mleka... jesteście tacy wyjątkowi i nie podatni na modę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SeriousGuy: A zdajesz sobie sprawę z tego, że w tej bułce żyły kiedyś drożdże, które zostały zabite w barbarzyński sposób podczas wypieku? Jesz teraz zwłoki biednych drożdzy.

Poza tym weganie mogą pić wodę? Przecież obecnie, raczej każda cząstka wody pochodzi ze zwierząt, bo one od milionów lat ją piją i wydalają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CzerwonaPapryka1: przecież to oczywiste; nie jedzą mięsa nie dlatego, że nie lubią jego smaku lub form w jakich jest podawane, a ze względów np. etycznych czy zdrowotnych albo jeszcze innych... udajesz głupią? 0o'

I nie, nie jestem wegetarianinem. Jem głównie mięso albo jajka, nie jem za to np. chleba czy owoców i też mam swoje powody...
  • Odpowiedz
@gumilii: kolejny geniusz...
1) drożdże nie mają uczuć. Wegetarianie nie przejmują się raczej grzybami czy innymi bakteriami... chodzi o zwierzęta odczuwające emocje takie jak strach i ból gdy się je zabija oraz sam fakt ew. możliwości posiadania świadomości i jej utraty.
2) Weganizm polega na tym, że nie chcesz wykorzystywać zwierząt, a nie o to, że nie chcesz mieć styczności z czymkolwiek co od nich pochodzi dla samej zasady... czyli np.
  • Odpowiedz