Wpis z mikrobloga

@Ofacet: Nie no, podaj liczby. Śmieszy mnie, jak ludzie mówią takie rzeczy o paleniu czarownic, inkwizycji itp. Nie wiedząc jak niskie są to liczby. Poczytaj ile samych księży zginęło w różnych czasach, to więcej niż Kościół zabił. Propaganda dobrze się ma, bo ludzie potrafią tylko wypominać Kościołowi pedofilię, nie znając nawet liczb, a jest to tak znikomy procent, że aż śmiać się chce po co ludzie się tego czepiają. W
  • Odpowiedz
@Ofacet:
@Ulker1707:
Pies #!$%@?ł czarownice i stosy, bo tu zawsze dyskusja grzęźnie, ale co powiesz na fakt, że Kościół dopiero w późnym osiemnastym wieku zaczął się zastanawiać nad zniesieniem niewolnictwa? To są ci prekursorzy, pionierzy moralności? To racjonalizm, za którym szło tępienie ciemnoty wprowadzał moralność. Dziś też kościół super #!$%@? moralność wprowadza, w ramach zastanych praw. Niech upośledzobe dziecko nie zostanie zabortowane, tylko niech cierpi przez kilka tygodni,
  • Odpowiedz
@Majka94: nikt mnie nie uczył seksu i jakos wiem co i jak. Edukacja seksualna to jakiś absurd, zwłaszcza w stosunku do dzieci. Nazywanie ludzi o innych poglądach niż ty "polaczkami" to tez oznaka twojej głupoty. Całość zwieńcza nazwanie ludzi który w lepszy bądź gorszy sposob ale chronią tego co normalne, a nazywanie postępowym dewiacji czy uczenia dzieci w podstawowce seksu.
  • Odpowiedz
@DefektMuzgo nie chodzi mi o nauke seksu, tylko zabezpieczania. Trzrba tlumaczyc dzieciom co i jak, a jak beda starsze troche, to powiedziec o antykoncepcji. To nie powinien byc temat tabu, bo dzieciaki i tak w necie swoje wyczytaja. A pozniej sa niechciane ciaze, usuwane gdzies w piwnicach, znajdowane dzieci na smietnikach czy coraz wiecej osob chorujacych na choroby przenoszone droga plciowa. Mozesz mowic o mnie co chcesz-ale ja po prostu patrze
  • Odpowiedz
@DefektMuzgo: Statystyki są bezlitosne. Na przykładzie USA, w stanach w których jest obowiązkowa edukacja seksualna jest o wiele mniej przypadków zachorowań na choroby weneryczne oraz mniejsza ilość młodocianych ciąż.

Najlepszym dowodem na to jest mój odwieczny problem. KTÓRĄ STRONĄ ZAKŁADA SIĘ TEGO #!$%@? KONDOMA?!?!
DZIĘKI BOGU ZA TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE
  • Odpowiedz