Wpis z mikrobloga

@pawelczixd: Już wolę na "frustratów" głosować, którzy mają jakieś radykalne zmiany w postulatach. Nawet jeśli wprowadzą małą ich część, to już będzie coś. Szczególnie jeśli Kukiz faktycznie będzie miał w programie liberalne poglądy odnośnie gospodarki, zwłaszcza, że uśmiecha się do Wilka i liberalnego skrzydła RN.
@pawelczixd: coś wiem, pokrywa się to nawet z tokiem moich studiów. Lubię o sobie myśleć jako o osobie, która ma malutkie pojęcie (bo studia więcej nie zagwarantują) odnośnie finansów.
A ty coś wiesz, czy po prostu łykasz to, co leci w mediach? ;]
@pawelczixd: Posiłkując się cytatem z tego wpisu:

Dowiedziałem się, że PO świadoma jest sytuacji i nie zamierza bić się o młodych z NowoczesnaPL, gdyż z góry nastawiają się na koalicję. Wtedy w sejmie będzie PO - starzy wyjadacze + NowoczesnaPL - młodzi ludzie.

Czyli że młodzieżówka - przystawka Peło.
Już wolę na "frustratów" głosować, którzy mają jakieś radykalne zmiany w postulatach. Nawet jeśli wprowadzą małą ich część, to już będzie coś. Szczególnie jeśli Kukiz faktycznie będzie miał w programie liberalne poglądy odnośnie gospodarki, zwłaszcza, że uśmiecha się do Wilka i liberalnego skrzydła RN.


@Alexy: Chcesz zagłosowac na gościa, którego poglądów nie znasz, ale masz nadzieję, że będą wolnorynkowe? Dobrze zrozumiałem?