Wpis z mikrobloga

@XpruF: film był nawet w porządku. Nie wiem jednak skąd wytrzasnąłeś ten plakat. Trochę żenujące są te wszystkie hasła, jakby grupą docelową było jakieś gimnazjum specjalne.
  • Odpowiedz
@szymon_jude: nie gadaj, miły, wzruszający film, ale nie w taki typowo amerykański sposób. No chyba, że jesteś z tych co zawsze muszą być w opozycji do większości, to ok.
  • Odpowiedz
@XpruF: film bardzo fajny, ale wybitny jest co najwyżej wśród filmów familijnych, lekko strawnych. Realizacja jest perfekcyjna, ale mimo oparcia na rzekomo prawdziwej historii to wali sztampą, filmidłem na niedzielne popołudnie z dziećmi. W segmencie lekkich filmików moralizatorskich to top10, ale wśród wszystkich nie ma nawet w top 10 tysięcy.
  • Odpowiedz
@Simo_Hayha: To dość przykre że kraj z największym i najbardziej różnorodnym zapleczem filmowym w Europie sprowadzasz do Nietykalnych i amerykańsko(sic!)-francuskiego Leona.

@jonzi: Miły, ciepły, momentami wzruszający, dość często rozśmieszający film, pełna zgoda w tym. Ale żeby był wybitny? Można się kłócić. Żeby zasługiwał na miejsce w Top 100 najlepszych filmów w historii? Raczej nie. Żeby zajmował miejsce 3 na najlepszy film w ogóle na drugim największym portalu filmowym
  • Odpowiedz
@Joz: Przykro mi, że cię zasmuciłem. Przykro mi też, że widzisz w moim poście słowa, których tam nie ma. Może jeszcze nie obejrzałem tego, co najlepsze we francuskim kinie. Chętnie przyjmę kilka tytułów.
  • Odpowiedz
@XpruF: Nie rozumiem fenomenu tego filmu. Owszem, murzyn zagrał świetnie, ale cała reszta wypadła słabo.
W dodatku nie lubię dowartościowywania się na cudzej krzywdzie i myślenia na zasadzie "on nie ma nóg, ojojoj ale to ja mam fajnie że mogę chodzić."
  • Odpowiedz