Wpis z mikrobloga

@betonkomorkowy: to jak na probe to bierz uzywany moze? A najlepiej to wez sie zapisz na darmowa jazde. W salonie bez problemu ci wypozycza co chcesz. Sam biore rozne maszyny na testy :) teraz czekam na hd fat boba xD
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: odradzam te stwory z oczywistego powodu iż zmiana biegów jest odwrotnie niż w normalnych motocyklach można się nieźle pogubić jeśli się przyzwyczaisz i będziesz chciał się przesiąść na inne większe moto ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba że się myle i w tym modelu jest klasyczna zmiana biegów ale z tego co koharze junaki właśnie mają to przekombinowane, poza tym jak to chińczyk dupy nie urywa ale
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: 3 lata temu przymierzałem się do Junaka, ale poszedłem do salonu z doświadczonym motocyklistą i wybił mi ten pomysł z głowy. Na pierwsze moto kupiłem Suzuki TS 125 z papierami na motorower (to było jeszcze przed zmianą przepisów) Po sezonie kupiłem 650tkę za którą dałem tyle co dał bym za Junaka. Dlatego radzę odpuścić i brać używane japońce
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy:

zobaczyc czy w ogole bedzie mi sie podobalo


125cc jest dobry do nauki, ale raczej nie wystawiaj na nich wyroków czy podoba ci się jazda na moto czy nie, bo demonami szos to one nie są. Na pierwszej 125 byłem delikatnie rozczarowany zbieraniem się moto, ogólnie wydawał mi się strasznie mulasty.
  • Odpowiedz
@Gostas: zmiana biegów jest klasyczna.
@betonkomorkowy: polecam Ci ten motocykl. Silnik z wałkiem wyrównoważającym 157fmi z Yamahy. Bezobslugowy, spokojnie robią po 60 tys bez remontu. Pamiętaj żeby poskrecac go po odebraniu z salonu, wymienić olej na markowy po pierwszej wymianie. Z konkurentów to polecam Ci Romera soft chopper albo ogar caffe. Generalnie to bardzo udane motocykle.
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: Osobiście miałem dylemat. Pierwszy motor. Początkowo myślałem o 125 cm, lecz po poradach motocyklistów i forumowiczów odradzili mi, ponieważ padło stwierdzenie 'po tygodniu rzucisz w kąt'.
Kupiłem Hondę CB 500. Nie żałuję, jest zasób mocy jak na pierwsze moto, nie brzmi jak kosiarka i się dobrze prezentuje.
(Wcześniej jeździłem 'sportowym' skuterem, 3 szlify (nauczka)).
  • Odpowiedz