Wpis z mikrobloga

Doradźcie! Idę na wesele i muszę kupić na tę okazję sukienkę. Nie znalazłam nic fajnego w sklepach, może polecacie, gdzie można znaleźć coś fajnego w #krakow ? I czy uważacie, że założenie białej sukienki to faux pas?
Osądźcie te 'kreacje', czy one się w ogóle nadają, czy wyglądam w nich ok?
Nie, żeby mi się jakoś bardzo podobały, ale nie chce mi się już szukać.
#ubierajsiezwykopem #modadamska
Pobierz bazyleuszek - Doradźcie! Idę na wesele i muszę kupić na tę okazję sukienkę. Nie znala...
źródło: comment_yTIsFjhN1sURu5Ig2JygwCB5z3tYdAJV.jpg
  • 82
@bazyleuszek: na ulicy długiej, idąc od rynku za skrzyżowaniem z ulica słowiańską po lewej stronie jest butik z fajnymi sukienkami sukienkami. Mój różowy lubi się tam ubierać.
@bazyleuszek: Info od mojego rozowegopaska:
To raczej nie kroj dla Ciebie, ani to balowa ani bankietowa kieca. Powinnas odslonic troche dekoltu i ubrac cos co podkresli talie. Te 4 wygladaja jak sukienki po starszej bogobojnej ciotce, ktora akurat byla tego samego wzrostu. Te niebieskie odcienie dziwnie nudne.
@bazyleuszek wszystkie są do siebie podobne ale moim zdaniem najlepiej wyglądasz w żółtej. To taki radosny kolor i Cię rozświetla. Poza tym modny w tym sezonie :). Do tego szpilki w kolorze np nude, coś fajnego na szyje i bedzie super :) brać!
@bazyleuszek: biorę za jakiś czas ślub. Gdyby jakaś inna ode mnie założyła białą sukienkę w tym dniu, to bym ją chyba wyprosiła/przypadkiem oblała winem :P Moim zdaniem kolor biały jest zarezerwowany dla panny młodej i kropka.

W tej żółtej wyglądasz najlepiej, najlepiej ci proporcje zachowuje.