Wpis z mikrobloga

@integra: pamiętam, jak jeździłem do dziadków co mieli kablówkę i po bajkach na minimaxie się oglądało pod wielkim wrażeniem i chęci zagrania. Niestety słaba dostępność wtedy gier i posiadanie kompa bez akceleratora 3D powodowały, że mogłem tylko oglądać. GTA 3 - jedna z moich najbardziej ulubionych gier, pamiętam jak sąsiad grał, bo miał lepszego kompa, a teraz gram sobie w nią na androidzie :)
@integra: Za moich czasow lecialy glownie jakies teledyski, czasem program o jakichs francuskich komiksach i anime. "Grobowiec Swietlikow", "Cowboy Bebop" , "Vision of Escaflowne", "Gundam Wing" i "Cybersix" zrobily na mnie duze wrazenie. Potem jak sie zaczely tworzyc jakies konkretne programy, to moja kablowka zdecydowala, ze jednak Hypera nie chce. Ale wtedy nie mialem stalego lacza, wiec kazdy odcinek cieszyl mnie niesamowicie.
@I_remember_You: Niestety, bylem wtedy za mlody zeby docenic Irie, a ROLW nie moglem zdzierzyc angielskiego dubbingu (bylem wtedy mega prawilnym mangowcem), ale pierwszy odcinek pamietam ze wywarl na mnie mega wrazenie jak ogladalem na canal +, bede musial nadrobic ;p
@integra: Kiedyś nawet wygrałem w jakimś ich konkursie etui na płyty, nadal je mam w sumie tylko nie używam, bo kto teraz używa płyt do piracenia gier ( ͡° ʖ̯ ͡°)