Wpis z mikrobloga

W związku z faktem, że pod ostatnim wpisem dzięki @wujeklistonosza i @Dzangen udało mi się dowiedzieć, że istnieją osoby, które nie wiedzą kim był Stalin, albo myślą, że Bitwa pod Grunwaldem odbyła się w 1600 roku, proponuję #glupiewykopowezabawy

Jakie najgłupsze stwierdzenia udało Wam się usłyszeć od swoim znajomych?

Od siebie dorzucam znajomą, która stwierdziła, że Jan Paweł II urodził się w Żelazowej Woli i inną która nie wiedziała kim są "ciapaci" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie #bekazpodludzi
  • 35
  • Odpowiedz
@peralta: Tego nie pobijecie:
Do szkoły medycznej, podkreślam - medycznej chodził gość który twierdził że kobieta zachodzi w ciążę wtedy gdy naleje sobie do wanny za dużo wody, tak mu mama powiedziała i całe życie żył w tym przeświadczeniu.
To nie żaden troll, on tak na poważnie.
  • Odpowiedz
@wujeklistonosza: oooo #!$%@? przypomniała mi się pewna anegdotka zasłyszana z pierwszej ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°) w technikum rolniczym (małe miasto), do którego raczej nie uczęszczał kwiat polskiej młodzieży, na lekcji angielskiego ktośtam wszedł i zaczął rozdawać zeszyty z geografii z ocenioną bodajże pracą domową. nagle uczniowie w śmiech, nauczyciel się pyta:
- z czego się śmiejecie?
- a, bo anon dostał 4
- no to co?
  • Odpowiedz
@peralta: Dialog na lekcji historii u mnie w klasie:
Nauczyciel: Warszawa w kampanii wrześniowej broniła się, aż do 28 września
Koleżanka: I co? Obroniła się?
  • Odpowiedz
@wujeklistonosza: nawet nie wiesz jacy kretyni potrafią chodzić do szkoły średniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przypomniała mi się również sytuacja z matury z wosu. piszemy rozszerzenie, zadanie było takie, że mieliśmy mapkę konturową europy, cyframi pozaznaczane państwa i musieliśmy w tabelce napisać jakie to państwo i zaznaczyć, czy należy do UE/NATO. jednym z oznaczonych państw (oprócz oczywiście Polski) była Szwajcaria. i kumpela z ławki obok się pyta:
  • Odpowiedz
@peralta: ale jak ciężko mu to było zatrybić, że jest inaczej ( ͡º ͜ʖ͡º) jak sobie to przypomnę to naprawdę komiczna sytuacja, faktem jest ze mieliśmy po 11-12lat :D
  • Odpowiedz