Wpis z mikrobloga

Dlaczego to ważne? W sumie to trudno to nazwać zerwaniem, bo to właściwie pierwsza była moja, później pół roku przerwy i w tym czasie nie miałem innej (ona miała innego) i znowu wróciliśmy. Teraz się po prostu rozeszliśmy ze łzami w oczach i wygarnęła mi że nie zależy i poszła sobie w ch...
@hpiotrekh: Dokładnie tyle ile napisał mi znajomek który ogarnął mi transfer z lotniska, prace i pokój 5 minut od niej. Nie chcę pisać kwoty bo mój przypadek jest mocno indywidualny że tak powiem.
@itSzpecu: Jaki był głębszy powód zerwania? Ile byś jej dał w skali 1 do 10 jeśli chodzi o materiał na dziewczynę i jak wyobrażasz sobie relacje z kobietami na emigracji? Pytam bo sam wyjeżdżam za niedługo i się zastanawiam jak to będzie.
@itSzpecu: oh Szpecu, Szpecu jakbym o siebie czytal ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tez byl rozowy pasek, tez sie rozeszlismy i wrocilismy po czasie ale nie jednak to nie bylo to. Spakowalem swoje zabawki i w styczniu dalem sie poniesc przygodzie w UK. A jak tutaj z zawieraniem znajomosci? Hm to chyba zalezy juz od Ciebie i gdzie trafisz i w kogo celujesz. Ja licze ze uda mi