Wpis z mikrobloga

Jakaś dobra siłownia w #poznan ? Byłem napalony na Fitness Point w Termach, ale okazało się, że zamykają.. Zależy mi na dobrej cenie (100 zł max, student) i dużej ilości miejsca do wolnych cieżarów. Z maszyn właściwie używam jedynie tej z przeciwwagą do podciągania (jeszcze chwilę :P ). Marzeniem byłoby coś z podłogą do rzucania ciężarów, z fajnym klimatem i unoszącą się w powietrzu magnezją. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Okolice ronda Rataje najlepiej.
#mikrokoksy
  • 7
McFit? Karnet z tego co pamietam 89zl otwarta 24h ;) osobiście ćwiczę w Przystani Posnania, ale wlasnie ze wzgledu na godziny otwarcia McFit mysle nad zmiana miejscówki
@majas: do Radka mam najbliżej, sprzęt zajebisty, cena do przeżycia ale największym minusem jest to, że pewnie w godzinach wieczornych wiary jest od cholery i cały sprzęt pozajmowany..

@rafai: dzięki, obczaję tego McFita. Z google view wygląda trochę dziwnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lacik: dzięki
@rafai: trochę odstrasza mnie umowa na rok. Cena dobra, ale wolałbym nie bawić się w umowy.
BTW. jak odpisujesz komuś na post, to kliknij "odpowiedz" pod jego wiadomością, bo nie widać jak nie wspomnisz kogoś w komentarzu. :)