Wpis z mikrobloga

@Sh1eldeR: cóż, jak się używa przeinżynierowanego frameworka w którym są serwisy, scope'y, filtry i inne buzzwordy, to i można pomyśleć, że do pierwiastkowania trzeba napisać serwis czy coś. Chociaż mogło być gorzej cough ember cough.

Ech, a mógł chłopak użyć Reacta i Clojurescriptu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaen:
Z każdym rozsądnym frameworkiem czy biblioteką można napisać dobry kod, albo kod kompletnie zły. Nie zależy to aż tak bardzo od użytych narzędzi, jak ludziom niechcącym myśleć samodzielnie może się nieraz wydawać.

Za każdym razem jednak... Nawet jeśli nie będziemy wymagali podstawowej znajomości biblioteki wbudowanej w język, która w tym przypadku jest niemal mikroskopijna, to wypada przynajmniej wiedzieć, w jakim cholernym języku pisze się kod.

Czego niestety nie da się powiedzieć o co poniektórych "programistach jQuery" lub
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: no mój leciutki najazd na Angulara to były bardziej #heheszki z tego, że wydaje mi się zbyt skomplikowany jak na to, co oferuje.
Tak poza tym to się zgadzam z tym, że niestety cargo cult programming jest zbyt nagminne wśród programistów, stąd z resztą moje odniesienie do tego słynnego SO o dodawaniu liczb w jQuery P ;
  • Odpowiedz