Wpis z mikrobloga

@LaPetit: takie czasy, ech a pamiętam że jeszcze tak z 5 - 10 lat temu jak kolesie coś polecali na forum to wiadomo było że piszą szczerze i to dobre rady. Ciekawe czy na mirko są jacyś wynajęci ludzie.
  • Odpowiedz
@LaPetit: Spoko. Okazuje się, że KRUS korzysta z ich usług. Ostatnio miałem z krusem coś do czynienia ( babcia mi zmarła i zasiłek pogrz.był z krusu ). List szedł 6 dni, całe 30km..
  • Odpowiedz
@killerpizza: a mi dziś pani z kiosku ruchu będąca punktem inpostu nie wydała listu gdyż miała awarię kasy fiskalnej i był serwisant:
- pani, ale ja nie chcę nic od pani kupować, chcę tylko list odebrać!
- przyjdzie pan jutro, 16 dni jest na odbiór.

NO KURDE!
  • Odpowiedz
@LaPetit: to że są #!$%@? nie wyklucza wynajętych firm. O ile pamiętam to przed tym jak wygrali przetarg na dostarczanie różnych firm urzędowych ludzie byli zadowoleni z ich usług. Pewnie nie szybko musieli zorganizować oddziały i dlatego taki syf się zrobił.
  • Odpowiedz
@LaPetit: niestety brzoska ma racje, cały przetarg był zmanipulowany i nie powinien miec miejsca. Były trzy orzeczenia sądu i wzsystkie na korzyść in postu. jak tak chca robic biznes w Polsce to za chwile wszystkie firmy sie stąd wyniosą. Pracowałem jako doręczyciel i nie było tak źle. Praca ciężka ale połowa rzeczy jaka czesto sie pojawia w komentarzach to zwykły wał.
  • Odpowiedz
jezeli w pierwszej fazie przetargu stwierdzono, ze nikt w tym kraju nie spełnia warunków przetargu, potem zmieniaja zasady i okazuje sie ze tylko jedna z firm jest prześwietlana na wskroś przez wszystkie możliwe instytucje. Wszystko po to by zniechęcić. Przypadek, nie sądzę:D
  • Odpowiedz
@LaPetit: moj oddział poczty pracuje do 18, z pracy jestem 18:30. Mówcie co chcecie ale żabka w ktorej odbieram listy jest czynna do 23 -handlujcie z tym...kiedys faktycznie przesyłki były w zwykłym koszyczku i babka je wydawała ale gdzies tak od lutego mają szuflade na zamek wiec nie robiłbym szalu z tym słabym poziomem. Poczta i tak wyglada jak oddział rosmana czy jakis kiosk.
  • Odpowiedz
@fidek: #!$%@?, jest prezesem spółki, właściciela inpostu, no idź pan w #!$%@? z tą swoją aptekarską dokładnością ciągnie za sznurki w tych wszystkich spółeczkach.
  • Odpowiedz
@LaPetit: Niezła spostrzegawczość z tymi ich pozakładanymi w tym samym czasie kontami. Z pewnością to przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście brak aktywności poza tym wpisem to również przypadek. Podobne maile na interii również zupełnie przypadkowe.

To by się nadało na osobne znalezisko, szczególnie przez takie smaczki jak "zazdrośni POlacy". Jakie to żałosne ze strony tej firmy.
  • Odpowiedz