Wpis z mikrobloga

Czemu mnie nie dziwi że kuce z #korwin się cieszą że #neuropa ma #buldupy z powodu wybrania socjalisty prezydenta technicznego #duda
Co za #!$%@? zakłamani hipokryci, to jest właśnie esencja ich zakłamania i niedojrzałości. Poparliby socjalistę żeby tylko innym dopiec. Im nie chodzi o to żeby było lepiej tylko żeby "mieć rację" Nieważne czy ta racja będzie dyskusja do upadłego w internetach czy wybranie kandydata innego niż naszego "wroga"
Miłego płacenia podatków kuce, jakbyście mieli dowody osobiste to byście pewnie wyjechali do #uk
Podobno Ryanair już wyczuł biznes i planuje na jesień podwoić loty. Normalni ludzie już wyjeżdżają bo mają dosyć płacenia podatków za gównokierunki i stypendia socjalne kucy.
Jedyny plus wygranej Andrzeja Skok-Dudy że prawicowy elektorat się zmobilizuje na jesień i zagłosuje na Pis. A dzięki akcji majstersztyk Kukiz poparcie #jkm skończy na 25 letniej średniej poparcia czyli 3%
Więc żegnajcie kuce - Polska będzie bez was dużo lepsza. #polityka
k.....0 - Czemu mnie nie dziwi że kuce z #korwin się cieszą że #neuropa ma #buldupy z...

źródło: comment_SSi5FL9MFYWsf9YEVpZg5Imw58rEHfvW.jpg

Pobierz
  • 55
@krystian1950: Z tego co oglądałem w debacie to poziom #!$%@? był mniej więcej taki sam. Uczestnictwo w drugiej turze to była siara, ale czy Komorowski czy Duda to nie ma różnicy. Ból dupy mediów i platformersów był owszem zabawny, ale dla samego bólu dupy nie poparłbym żadnego z tych pajaców.
@kor_dian: ale wiesz że kuce wykopały tym głosowanie swój polityczny grób? nawet korwin o tym wiedział ale nie mógł publicznie powiedzieć głosujcie na komora tylko zdobył się jedynie na stwierdzenie że duda jest zerem. gdyby komor dostał następną kadencję to korwiniści mieliby szansę na zabranie części elektoratu pis w jesiennych wyborach. a teraz nie ma na to ŻADNYCH szans. pozostaje w porywach 3%
@Kapitan_Neuropa: @krystian1950: A co ma koniunktura do tego? Przecież podczas dobrej koniunktury to tym bardziej partia socjalna powinna na lewo i prawo rozdawać pieniądze, a nie:
-zmniejszać deficyt
-ograniczać wydatki
-obniżać podatki

Przecież to właśnie podczas kryzysu najbardziej ograniczono we wszystkich krajach socjale, masz jakiś spaczony punkt patrzenia na gospodarkę.