Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich Mirków, pierwszy post i od razu proszę o poradę ( w sumie głupio ale nie wiem gdzie tu się oficjalnie można przywitać ;- ) ) Przygodę z epaleniem zaczynałem od klasycznego Milda Mastera, później po zdobyciu pracy na "wyspie" kupiłem Carbona jarając się jaki to jest idealny sprzęt . Po miesiącu dokupiłem sobie już dodatkowo Kangertech Genitanka Mini przez co bateria Carbona była dla mnie za słaba, dokupiłem Spinnera V2 i ... szukam już czegoś więcej. Obserwuję Wasze posty i widzę, że będzie to najlepsze miejsce do ustalenia ostatecznego wyboru. Chcę sklepać jakiś sprzęt do 400 zł ( i to też raczej w odstępie od wypłaty do wypłaty ;) )
Widzę, że większość z Was poleca tutaj iSticka 50W ( szczególnie w tej promocji na e-dymie) ale szczerze powiedziawszy nie jestem do niego przekonany. Jak w porównaniu z nim wypada Kangertech KBOX 8-40W ? Do tego spodobał mi się bardzo Aspire Atlantis 2 ale z tego co czytałem nie posiada on możliwości dorabiania grzałek a w tym kierunku chciałbym się udać żeby nie bawić się w ich zamawianie ( kręcę sobie podstawowe grzałki do volimizera więc myślę, że poradziłbym sobie z lepszym sprzętem). Trochę długawy wywód ale mam nadzieję, że pomożecie i ewentualnie nakierujecie na właściwy kierunek ze sprzętem, który będzie mi wystarczał na dłużej niż moje aktualne epety #epapieros
  • 6
@krenszou: Z takim budżetem jakbym miał teraz coś wybierać, to poczekałbym do premiery Kangertech SUBOX. Sam nie wiem czy się na niego nie skuszę (chociaż mam Sigelei 30W + Kangertech Subtank Mini, które kosztowało właśnie około 400 zł).
@donMenik: Wielkie dzięki za pokazanie tego modelu. prezentuje się on bardzo przyjemnie. Mam nadzieję, że będzie na e-dymie ( dostępny niby od 29.05 ) w okolicach tych 400 zł. Jakie aku do tego dokupić ? Bo zgaduję, że raczej nie będzie on dodawany do zestawu
@donMenik: @wonzki: Ja i tak pierw muszę poczekać do wypłaty i obliczyć wydatki ;) Czy przechodząc ze Spinnera 2 na taki sprzęt jest coś na co muszę zwrócić większą uwagę ? Nic nie popsuję pierwszego dnia ?