Wpis z mikrobloga

Eh, zmieniałem ostatnio soczewki i rzuciłem je zmęczony na półkę, następnego dnia się okazało ze na półce leżało tez stare opakowanie i teraz nie wiem które są nowe :(
Da się to jakoś odróżnić? Czuć różnice w dotyku między nimi, ale nie wiem które są nowe :/
Zakładam i jedne, i drugie, i nie czuję różnicy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#soczewki #zdrowie #pytanie
  • 15
@InsaneMaiden: miesięczne, w dodatku te stare i tak 2 tygodnie dłużej nosiłem, a potem miesiąc bez soczewek, wiec mają może nawet 3 miesiące :/ no trudno, pochodzę i w tych i w tych, może nie dostanę jakiegoś grzyba oka ()
@droptable: jakiej firmy soczewki nosisz? Ja już ponad 3 lata z soczewkami chodzę i jeszcze ani razu żaden grzyb mi się nie przytrafił po noszeniu dwutygodniówek 2 miesiące ;-) Moja przyjaciółka już 7 lat tak też robi i od niej to podłapałam :-)
@InsaneMaiden: też tak robiłem. Z tą różnicą, że noszę od 15 lat - jak ostatnio okulistka zobaczyła co mam pod powiekami, to od tamtej pory noszę prawilnie 8 godzin dziennie, myję, płuczę, i nawet wywalam parę dni przed upływem "terminu". Teraz tak sobie możesz gadać "E, noszę od 2 lat, nie mam żadnego grzyba, #!$%@?ć system", ale chyba szkoda oczu.
@InsaneMaiden: mój okulista :p podobno jedna z niewielu firm, która ma taką specyfikacje jakiej potrzebuje - toryczne i te sprawy :) w zasadzie to zawsze z nich korzystałem i nie mam na co narzekać

@InsaneMaiden: chodziłem przez ponad 13 lat w okularach, potem przerzucilem się na soczewki - wszyscy się śmiali, ja też. Teraz jak po kilku latach chodzenia w soczewkach zakładam okulary - śmieją się z okularów i ja też haha.. Kwestia przyzwyczajenia :D