Wpis z mikrobloga

@przemonik: no na pewno blisko morza będzie taniej w mniejszej miejscowości, ale za to mniej atrakcji w okolicy jak będziesz bez samochodu to raczej problem komunikacyjny chyba, że chcesz siedzieć w jednym miejscu przez cały pobyt.
Lepiej wydaje mi się, że wybrać miejsce trochę dalej od plaży, a za to blisko SKM, wtedy dostępność kolejki zapewni Ci możliwość zwiedzenia całego Trójmiasta.
@uketrab: no bez samochodu. Tyle, że do tej pory jeżdżąc nad morze zawsze wybierałem mniejsze miejscowości sądząc, że w miastach typu Gdańsk, Gdynia nie ma ładnej plaży. Mylę się? Jest możliwość wejścia na stadion Lechii w tygodniu?
@przemonik: są ładne plaże, ale dosyć gęsto zaludnione. Największa plaża jest między Sopotem a Brzeźnem, później między Gdynią Orłowo, a Sopotem. Dla mnie najfajniejsza plaża jest w Centrum Gdyni zaraz obok mariny. Jest mała, ale czysta.
Wydaje mi się, że jeśli chcesz poznać Trójmiasto, pozwiedzać różne atrakcje, które są tutaj dostępne to chyba jednak lepiej poszukać noclegu w Gdyni lub Gdańsku.
Co do stadionu to nie wiem.
@przemonik: dokładnie- polecam Brzeźno / Jelitkowo- spoko plaża, nawet molo w brzeźnie, a przy pasie nadmorskim trochę knajpek itp gdzie można szybko coś zjeść, wypić ;) no nawet w brześnie Tapas Rybka jest- a tam Gessler rewolucję robiła ^^