Wpis z mikrobloga

Do kolejnego AMA zaprosiliśmy tym razem Krzysztofa Hołowczyca, jednego z najbardziej utytułowanych polskich kierowców rajdowych. AMA odbędzie się 19 marca (wtorek), o godzinie 11.00 Więcej szczegółów znajdziecie tutaj :-)

#ama #wykop #krzysztofholowczyc
  • 59
  • Odpowiedz
@szymon_jude: Szczerze mówiąc to nie wiem, nie pamiętam. Później pewnie się dowiemy. Ale nawet jeżeli, to pytania warto by było móc zadawać wcześniej, bo o 11 to chyba faktycznie sporo osób nie zada swojego pytania.
  • Odpowiedz
@Elfik32: Czy tym razem bedzie jakis sensowny prowadzacy to Video-AMA? Mam na mysli kogos kto umie sie wyslawiac poprawna polszczyzna i miec troche zmyslu dziennikarskiego (segregacja pytan i co wazniejsze nie powtarzanie ich, zeby nie tracic czasu!).
  • Odpowiedz
@Elfik32: Mozna liczyc ze niewygodne pytania tez przejda? Bo szczerze jestem ciekaw, jakim trzeba byc czlowiekiem, zeby kazac dzieciom placic 50zl za autograf. A znajac zycie to w videoama to pytanie pomina, zeby gosc mial sami mile i latwe pytania. Takie cos to nie AMA tylko wywiad z wczesniej przygotowanymi pytaniami, nie powinniscie nazywac tego w ten sposob. Zapytaj mnie o cokolwiek ma dla mnie jedna forme, zadawania pytan w
  • Odpowiedz