Wpis z mikrobloga

#!$%@?, #!$%@?ę TVN jak tylko mogę, jak mogli tak bardzo ogłupić moich rodziców... Właśnie pojechali głosować na Komorowskiego... Jak mi wstyd. Pokazywałem mamie wywiady ze Sumlińskim, tacie proponowałem żeby przeczytał chociaż fragmenty tej książki, na co on odparł "nic nie będziemy czytać". Matka cały czas ubolewa nad tym, że podnieśli jej wiek emerytalny, ale jak jej przypomnę że prezydent nic z tym nie zrobił to w ogóle olewa ten fakt. Nie trafiają do nich żadne argumenty. Ja #!$%@?ę :((((
#wybory #tvn #komorowski
@FaktyTVN - #!$%@? WAM W DUPE, OGŁUPILIŚCIE NASZYCH RODZICÓW, NIE MAM DO WAS ZA GROSZ SZACUNKU, BRZYDZĘ SIĘ WAMI.
  • 25
@Detmold: Nie powiem na kogo głosowałem bo #banicja, ale głosowałem tak, jak zdecydowana większość wykopu.
Ale kreśląc krzyżyk zacząłem się zastanawiać - co jeśli naprawdę zaczną rościć sobie prawa do tupolewa? Mnie ten tupolew #!$%@?, a jak PiS coś zacznie to dopiero będą jape drzeć.

@deczko: Ale w co wierzę? Czy moi rodzice są mądrzy? Nie mogę takich rzeczy pisać, ale swoje wiem. Wiem, też, że chcą dla mnie jak najlepiej (na pewno mama). Wiem, że mimo częstych problemów z kasą zawsze znajdzie dla mnie pieniądze na rzeczy których naprawdę potrzebuje. Moi rodzice są pracowici i uczynni, ale nie zawsze myślą racjonalnie.