Wpis z mikrobloga

@Katorz: o właśnie, przy okazji, jak tam ta gierka bo nie wiem czy mam co instalować z tego cdaction, jest jakiś fun z gry na coopie - bo tylko tak chce grać, czy po prostu grind mobów + nowe skille ?
@minusuj: W co-opie jeszcze nie grałem, jadę sam póki co i #!$%@? się coraz bardziej. Gra jest przyjemna, dosyć zabawna (padłem gdy zobaczyłem pancerz Space Marine + bolter, w które to można wyposażyć swojego czarodzieja, w dodatku, w której innej grze możesz "walić ze staffa" jedną ręką a w drugiej dzierżyć M60? ;) ale jest także niemożliwie trudna. Z początku myślałem, że to może ja się postarzałem lecz po n-tym razie
@Katorz: no właśnie jakoś przypadkowo zdarzyło się że na yt obejrzałem jakiegoś game play'a z magicki a teraz do tego cdaction dorzucili, podobało mi się takie mixowanie rodzajów magii, to że ktoś może robić za tanka - pullować, przyjmować dmg i rzucać sobie tarcze, ktoś leczy a trzecia osoba robi za dpsa ;D, ciekawe czy można grać w ten sposób - od mojego ostatniego mmo bardzo mi tego brakuje ;C
@polok20: Na yt są nagrania, w których gracze rozwalają go samemu więc jednak się da :> a tarczy używam, tyle, że miecz nie bardzo się przydaje, gdyż on stawia osłony z kamieni na i samą tarczę...