Wpis z mikrobloga

Yerbo Mirki poszukuję yerby-mocnej, ale takiej na prawdę mocnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) przerobiłem już taragui energia, mate green despalda, mate green z guarana, cruz de'malta despalda, kiedyś jeszcze na początku pajarito (już nie pamiętam jak działała), coś by się jeszcze znalazło ale już sam nie pamiętam co to było, pytanko do was co od siebie polecicie, po własnych doświadczeniach na temat mocnej yerby, taką która postawiła was na prawdę na nogi (bo niektóre mam wrażenie że są po prostu dobre i to wszystko ( ͡° ʖ̯ ͡°))
#yerbamate #yerba #yerbamatewykopclub
  • 14
@Kappuchu: ja juz nie używam mate zbyt często, bo się przyzwyczajam i po jakimś czasie już mnie nie klepie. Jadę jak juz to tylko na mieszankach smakowych. Pamiętam, że Despalada była #!$%@? mocna dla mnie. Próbowałeś w necie szukać?
@Kappuchu: jak mnie śmieszą takie tematy - chcesz mocnej to nasyp więcej TADAM. Zamiast "turbo extreme cruz dela diablo de malta hiper guarana edition" za over 9000 złotych, która zawiera 40% więcej kofeiny niż zwykłe pajarito, to kup pajarito i nasyp 40% więcej.