Wpis z mikrobloga

zaczynam sie chyba przekonywac do konsol powoli jesli mialbys od zera ogarniac maszyne do grania w gry to chyba jednak lepiej wydac hajs na konsole i pograc we wszystkie tytuly jak leci bez problemow z dupy i miec #!$%@? swiety spokoj z wszystkim niz wydawac sryliony na PC, #!$%@? sie o to tamto sramto plus jakis tam laptop z 8gb ramu, dobrym prockiem do codziennych zadan, konsola i nic wiecej nie jest Ci do zycia potrzebne na dzien dzisiejszy :) chyba, ze jestes grafikiem, czy potrzebujesz PC do bardziej zaawansowanych zadan typu workstation itd, bo produkcja muzyki (sam tworze) na lapku leci zajebiscie + zawsze odpalisz wszedzie abletona i traktora ;)
no i chyba kolejny minus nie pograsz pro w #csgo
#pcmasterrace #consolepeasants #opinia #bedziebuldupy #spamujetag #niezesrajciesie #luznaopinia
  • 9
  • Odpowiedz
@Shmit: ja sobie wlasnie skladalem pc'ta do gier ostatnio, a ze nie mialem w #!$%@? hajsu bo tylko 2k to raczej jestem zawiedziony, placac za cos chce miec wszystko gotowe i dostosowane pode mnie a nie #!$%@? tu sterowniki tu #!$%@? wie co, irytuje mnie tez ciagle ustawianie #!$%@? grafiki zeby tylko pociagnelo te fpsy, do 30fps na konsolach da sie przyzwyczaic tak mysle no i frajda jest o wiele wieksza
  • Odpowiedz
@Shmit: nie oszukujmy sie, ps4 chodzi za 1500pln z tego co widze na ceneo, w tej cenie PC ktorego kupisz to bedzie tak realistycznie slabiutki do gier... (sama grafika tyle by Cie kosztowala, a gdzie #!$%@? procesor, plyta glowna, hdd, ram?)
  • Odpowiedz
@vitalic_stamina: a czy ja napisalem gdzies ze mnie nie stac na porzadny pc ? taki za 8 K bedzie ok ? Super tylko nie potrzebuje czegos lepszego od xboxa bo w nosie mam rozdzielczosc i wszystkie inne rzeczy. Kupuje gre odpalam i gram (swiety spokoj z czymkolwiek)
  • Odpowiedz
@vitalic_stamina: zgadzam się w zupełności. Chetnie kupie sobie wypasnego kompa do grania, ale to pewnie za jakieś 8-10 lat, jak będę już po specce i będę miał porzadne zarobki. Teraz szkoda mi pieniedzy.
  • Odpowiedz