Wpis z mikrobloga

t.love, hurt, akurat, strachy na lachy.


@ReniferApokalipsy: nie wiem co gorsze, gang brudasow z gimbo fanami czy typowe studencrorskie kapele puszczane dla szarej masy studenciakow majacych sie za ostoje dobrej muzyki.

W sumie wiem, gimbusy moga wyrosc z tego gowna i czegos normalnego jeszcze zaczac sluchac( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ReniferApokalipsy: widocznie przez te 3 lata od mojego skonczenia studiow cos uleglo zmianie, wczesniej na akademikach, grillach itd co chwile szczyli z gitarkami spiewajacych dzem/strachy bylo pelno i najwieksze spedy juwenaliowe byly na tych kapelach. No ale i tak Popek >>> kapele wylistowane przez Ciebie
  • Odpowiedz
@ReniferApokalipsy: akurat Gang Albanii można potraktować w kategorii BFF, czyli dla beki ;). Inną kwestią jest fakt że takie zespoły jak strachy na lachy to dopiero jest muzyka dla podludzi, którzy słuchają tego na poważnie :). Bo prawda jest taka że Gang Albanii >>> gówno >>> sld >>>>>> strachy na lachy
  • Odpowiedz
@Tomaszu: Ty ale BK ma rozne wymiary. Dla mnie jak Popka lubie, tak Gang to dla mnie beka porownywalna do tego jak widzialem Sebe i Matiego na ulicy i jeden drugiemu #!$%@? z piesci w ramie tak ze Mati sie #!$%@?, na co Seba "HEHE MUKA MORDO!!". Czysty ubaw.
  • Odpowiedz