Wpis z mikrobloga

@franekfm: Panu Marusikowi chyba odbija na starość. Jeszcze niedawno było jak to JKM jest świetny, wspaniały, wielki człowiek, a Korwin wyszedł z partii, przejął cały elektorat KNP i nagle stał się człowiekiem, który specjalnie utrzymuje te 3% i Pan Marusik dostał illuminacji dzięki czemu teraz to zrozumiał - bo przez tyle lat współpracy tego nie rozumiał.

Tak samo było ze Szpanelewskim - był w partii, to ze wszelkich sił bronił Korwina
@Dorogon: widzisz kolego, do Was kuców nie dociera, że JKM swój sukces w dużej mierze zawdzięcza betonowi, który pomimo tego, że wielu się nie podobały medialne wyskoki Jonasza to zaciskali zęby i ocieplali jego wizerunek. Nie podcina się gałęzi na której się siedzi. Ale miarka przekrętów się przebrała i JKM wyleciał na dobre. No ale młody jesteś nie będę Ci tłumaczył bo i tak nie zrozumiesz.

Jeszcze dużo się o
@franekfm: Ani JKM nie powiedział, że głosuje na Bronka, ani Wipler nie powiedział, że głosuje na Dudę. Proszę nie manipulować. Przypominam, że JKM mówił ciepło o Bronku także 5 lat temu, a zagłosował na Kaczyńskiego.
@franekfm: No i nie wstyd ci jak ten pan tak #!$%@?? Ja Marusika popierałem, głosowałem na niego od lat, forowałem na wykopie, jako jeden z nielicznych, bo jego wypowiedzi śledzę od 10 lat i się z nim zawsze zgadzałem. Bardzo wyważone i trafne wypowiedzi. Ale teraz ten pan zachorował na chorobę, która nazywa się "nienawiść", stwierdzam, że choroba ta postępuje i wyżera mózg w przerażającym tempie. Przecież to pan Marusik bezpośrednio
@Jah00: sama prawda, fakty, merytoryka. Ch... mnie obchodzi, że kuce krula mają bul dupy że ich idol straci źródło hajsu. Dla mnie Korwin to pajac, który stracił rozum.
Do nienawiści to tutaj bardzo daleko a o nienawiści to mogą #!$%@?ć tylko agenci albo chore psychicznie kuce.

Nie wstyd Ci tak #!$%@?ć jak potłuczony? Bronić ścierwa w muszcze albo pijaka co napada na policjantów?
@franekfm: Ja mam ból nie o Korwina tylko o Marusika. Może byś łaskawie przeczytał co napisałem. I jeszcze Wiplera mi tu wplątujesz... Ale niee, nie ma nienawiści.... I to przezywanie, ten język, takie dziecinne, takie żałosne. Ale nie będę się powtarzać.

Powiem tylko, że ja jestem w stanie z każdym się pogodzić, aby coś w Polsce zmienić. Korwin i Wipler też. Gotowi są iść z każdym, pod każdym sztandarem i o