Wpis z mikrobloga

Mireczki, pytalem na nocnej ale jakos bez odpowiedzi a jeszcze jedna kwestia doszla

1. Czy w Novigradzie znajde zadania na lvl 7-8, czy nie ma sensu tam wchodzic nizej niz na 10lvl. Odkrylem poki co mniej wiecej centralna czesc Velen.

2. Czy zauwazyliscie cos takiego, ze jesli walczy sie potworami zgodnie z taktykami z bestiariusza to dostaje sie wiecej exp? Wyczytalem to gdzies ale nie wiem czy to prawda.

#wiedzmin3 #wiedzmin #w3protipy
  • 5
@neo_vir: 1. tam questy wątku głównego mają od 12-16 poziomu. są poboczne i tam i w Velen na 24-25 lvlu
2. nie wiem. ale wiem, że jak się robi dużo pobocznych, to się wyprzedza główny wątek spokojnie o 3-5 lvli. Exp z bicia potworów jest bez sensu, lepiej questy wykonywać.
@grzegorz-zielinski:
Ad.1 Czyli generalnie do Novigradu iść około 10lvl na spokojnie? Nie spinać się, że będę miał overlvl?
Ad.2 No właśnie jakoś tego nie czuję... robię dużo pobocznych, w sensie odkrywam te pytajniki ciągle, poboczne robię i dobiłem do 7lvl póki co...
@neo_vir:
1. spokojnie, zawsze możesz tam w karty pograć czy porobić jakieś pomniejsze zlecenia jak za trudno
2. nie wiem ja wjechałem do novigradu na 14 lvl, a jeszcze w Velen jakieś 70% questów nie zrobione myślę. Biały sad na 100%
@grzegorz-zielinski: Kurde, z jednej strony to jest zajebiste, że tak bardzo to jest otwarte... z drugiej strony dużo czasu spędzam na rozkminach gdzie iść a gdzie jeszcze nie :P Przydałaby się jakaś mapa świata z mniej więcej określonymi levelami zadań :P nawet bez ich opisu, ale żeby wiedzieć gdzie warto skoczyć i w jakiej kolejności :)