Wpis z mikrobloga

@kaeres:

srogo kisnę z andżelik które to noszą!! macie oczy i gust chyba w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a czy ja kogos do gurwy nedzy oceniam?


Ktoś tu potrzebuje atencji. Obstawiam albo olanie ze strony rodziców, albo z-----y charakter skutkujący brakiem znajomych. Jakieś inne propozycje?
  • Odpowiedz
@kaeres Największy życiowy problem kto w czym chodzi, nie podobają ci sie takie buty to ich nie zakładaj. Typowe zaklada buty które mi się nie podobają hurr durr j----e bezguście.
  • Odpowiedz
@kaeres:

bojówki albo glany = hehe, ale kuc, gdzieś Ty się nie mył?

łysy albo w dresach = hehe seba, a gdzie mati?

rurki = hehe, pedau, menskich nie było?

jakieś przyczłapy z pomocy dla powodzian = nje znasz to nje oceniaj, pokasz w czym
  • Odpowiedz
@kaeres: Mi z kolei Ciebie żal. To takie smutne, że zupełny przypadek decyduje o tym, że rodzisz się z c-----ą osobowością, albo trafiasz do rodziny, która ma Cię w dupie i rekompensujesz to sobie pisaniem jakiegoś gówna na wykopie, byleby wyżebrać choć trochę uwagi.
  • Odpowiedz
  • 3
@kaeres: "srogo kisne..".. To juz nie można jakoś normalnie cos napisac?! Nie wiem czy to slang czy nowy sposób wyrażania uczuć. Szlag mnie trafia na takie wpisy na wykopie.
  • Odpowiedz
W całym zestawie wygląda to zajebiście.


@kregoslupdiabla: nie! nie wygląda koniec kropka, tak samo jak typ nosi te spodnie co wyglądają jakby nosił pieluchę to nie ma znaczenia że wyżej jest ok, analogicznie jak śliczna,ładnie ubrana itd dziewczyna ma niebieski/fioletowy/chujwiejaki pasek włosów, niby nic a niszczy cały jej urok
temat jest o butach więc oceniam buty,
  • Odpowiedz