Wpis z mikrobloga

@Alkonauta: osobiście wolę tripować za dnia, ale takie łóżkowe-nocne tripy często bywają bardziej introspektywne. Jeśli wybierzesz opcję łóżkową, masz bezpieczne miejsce, dobry s&s i nastawiasz się na mocne przeżycia, to na Twoim miejscu wzięłabym 40 mg. Więcej nie - IMHO pomiędzy 40stką a 50tką jest już spory przeskok.
że ~20 hometa nocą przed woodstockiem


@trypson_tryptaminka: Tripowanie na Woodstocku jest dość... Specyficzne. ;) Nie zapomnę, jak musiałam się przedostać spod głównej sceny do swojego obozu (koło ASP) będąc na 40mg AcO-DMT + po drodze srogo dopalałam. Generalnie bardzo pozytywny trip, tylko w pewnym momencie włączył mi się tzw. "ludziowstręt" i wymijajac tych wszystkich ludzi pod sceną czułam się co najmniej dziwnie. Ale jak weszłam na ASP i spojrzałam na scenę
2. 30mg 4-AcO-DMT na taki nocny trip nie będzie zbyt mocno? Wcześniej było 20mg 4-HO-MET, rano.


@Alkonauta: Będzie dobrze, odpowiednia dawka ani za mało ani za dużo. Tylko przygotuj sobie wszystko, zrób odpowiedni klimat, muzyka, jedzenie, picie, wygodne ciuchy i coś konstruktywnego do robienia.