Wpis z mikrobloga

@droptable: akcja że macie zadanie jakieś albo zestaw narzędzi i jedziecie jakieś dzikie pomysły np.
Ja barłem udział w hakatonie Intela na Płytkach Galileo cel zróbcie coś co można nazwać "Smart City" nasz pomysł był śreni i koncertowo #!$%@?śmy wykonanie, ale i tak fajna akcja

a gdzie info? Szkoły / uczelnie tylko wiesz wydziały z infą czy sale infomratyczne :D
a i obadaj temat SPOJ
@wytrzzeszcz: tylko właśnie na hackathon to się chyba idzie jak coś się potrafi, a ja jestem na poziomie prostych aplikacji konsolowych, a najlepsze co zrobiłem to Arkanoid w SFML i tak na dość niskim poziomie :p
Szukam eventow gdzie mógłbym się czegoś nauczyć, zawsze to sprawniej i wydajniej idzie gdy ma się obok siebie "mentora".

O SPOJu słyszałem i robiłem tam trochę zadań, potem przestałem na rzecz SFMLa, ale chyba będę
@wytrzzeszcz: właśnie sęk w tym ze nie mam (no może jeden) xd a gdybym miał to co byś proponował? Bo ja czuję że trzeba mi kogoś kogo będę mógł od ręki zapytać o jakiś problem (mentor). Bo tak jak dwóch noobow siądzie to i tak ciężko do czegoś dojść, a nawet jak się dojdzie to i tak zazwyczaj kupa błędów logicznych itd.