Wpis z mikrobloga

@JaPiker: kur.. ale jak fabuła dobra to na #!$%@? się jarać grafiką? nie ogarniam tego. Owszem miło jest ja są full detale, full HD ogólnie ultra, ale jak cie gra wciągnie to zapominasz o tym. Jaram się grafiką, ale tylko chwilę, później na nią uwagi nie zwracam.
@TheSjz3: Ja się nie jaram grafiką ;p mam GTX 650TI Boost i szału nie ma ale jest duża różnica między low a większością na wysokim z wyłączeniem wszystkich bzdur. Widziałem tę różnice i zaufaj mi przyjemniej się gra ;p
@JaPiker: No ok, z ustawień graficznych wszystko poza ilością postaci tła na średnim + tekstury na wysokim, w postprocessingu włączone: oba rozmycia, wyostrzenie, AA, głębia ostrości i ambient occlusion SSAO. Spadło na granicę płynności tj 24-25 fps. Jestem pod wrażeniem :)
No i grafika się rozwyła tak, że z kuchni słychać, ale trudno :P Od czegoś jest, niech pracuje :)
@GreenScream: Kręciłem ostatnio, ale w samej codziennej pracy nie widziałem różnicy w wydajności (poza benchmarkami) więc stwierdziłem, że wracam do domyślnych bo po co go męczyć. Pod wieśka może podkręcę :) Wtedy wbiłem max 4,2GHz, wyżej już się trochę krztusił.