Wpis z mikrobloga

@czandler_bing: A może odniesiesz się do nagrania? Ja twierdzę ze to co tam mówi nie jest atakiem i tyle. Nigdzie nie analizuje śmiesznych relacji na linii Korwin-Kukiz. Brak argumentów to i wycieczki personalne się pojawiają. Typowe ;)
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Człowieku, żałosne są te Wasze podwójne standardy. Korwin jest zły, bo zaatakował, ale Kukizowi wolno, bo hurr ma rację? xD Korwin też ma rację, kretyńskie postulaty Kukiza o JOW-ach zaszkodzą Polsce.

Rozjebuje mnie, jak na wypoku coraz modniejsze jest odrzucanie jakiejkolwiek logiki i przyjmowanie chociażby ekstremalnej hipokryzji, byle tylko #!$%@?ć Ozjaszowi.
  • Odpowiedz
Człowieku, żałosne są te Wasze podwójne standardy. Korwin jest zły, bo zaatakował, ale Kukizowi wolno, bo hurr ma rację? xD Korwin też ma rację, kretyńskie postulaty Kukiza o JOW-ach zaszkodzą Polsce.


@Emes91: jakoś przez tyle czasu Korwinowi jowy nie przeszkadzały. Dopiero pod koniec kampanii przyszło olśnienie?
  • Odpowiedz
@Spaceman_: Korwin jest zwolennikiem JOW-ów, ale przy jednoczesnej całkowitej reformie parlamentu. Przy obecnym Sejmie stwierdza, i całkowicie słusznie, że JOW-y doprowadzą do zabetonowania sceny politycznej.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Mówi że woli górników od Korwina - chyba proste. To de facto zerwanie współpracy. A akcje na debacie na pewno nazwiesz atakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Spaceman_: A co to ma za znaczenie. Kukiz go atakował wcześniej a teraz coś pisze o jakimś honorze i zrywaniu umów.
  • Odpowiedz
Mówi że woli górników od Korwina - chyba proste. To de facto zerwanie współpracy.


@ediz4: Gdyby to chociaż było tylko to, to jeszcze nie byłoby tragedii. Ale jego złośliwe uwagi o "gimbazie" i "Ku-Klux-Klanie" wyraźnie dowodzą, gdzie Kukiz miał współpracę z Korwinem. Płacz o to, jak go Korwin "zdradził", bo go zaatakował na debacie, jest przejawem tak obrzydliwej hipokryzji, że zbiera mi się na wymioty.
  • Odpowiedz
A tobie kiedy korwinowe olśnienie przyszło? Jakoś po wyborach chyba?


@czandler_bing: a jakie to ma znaczenie? Nie poparłem zachowania Korwina w debacie. Jowy są szkodliwe, ale dla partii Korwin lepiej było siedzieć cicho - może teraz byłaby szansa na wspólne listy. Sam Wipler był zaskoczony i pewnie by to odradził. Jak już Korwin koniecznie chciał skrytykować to mógł zaproponować to stv i powiedzieć, że to "takie jowy, ale lepsze dx"
  • Odpowiedz
@Emes91: ale ja nigdzie nie napisałem że "korwin jest zły bo coś zrobił a kukiz dobry". Naucz się czytać. Uważam jedynie że wypowiedzi Korwina tak jak i tekst Zawiszy były szkodliwe dla potencjalnej współpracy. Nie dorabiaj sobie teorii i zacznij czytać.
  • Odpowiedz
@Polska4Ever : Boże, jak zgadzam się z wieloma poglądami Korwina, tak kucowski elektorat coraz bardziej przeraża mnie swoją głupotą (nie, nie głosowałem na Kukiza). Jak Korwin w trakcie debaty transmitowanej w 'reżymowej' telewizji dla milinów widzów atakuje postulat Kukiza, to jest to majstersztyk, świetne zagranie, twarda - skuteczna polityka. W perspektywie czasu wychodzi na to, że gówno to dało, a Kukiz i tak zgarnął elektorat protestu, a przy okazji wypiął się
  • Odpowiedz
@ediz4: Mnie już temat umów w ogóle nie interesuje. Jeżeli niczego nie podpisali, albo niczego nie nagrali, to nikt nie jest do niczego zobowiązany. Natomiast chodzi o kwestię dobrych obyczajów i kultury, a tu kuleją i Korwin z Wiplą (niestety) i Kukiz (potrafili się nawzajem atakować, a potem klepać po plecach).

A piję do dorabiania Kukizowi łatki kreta, co czynią kuce od kiedy wyniki exit polli się pojawiły, to jest
  • Odpowiedz