Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: Nie widziałem wczorajszego meczu, ale gdy zobaczyłem karnego w 90' od razu pomyślałem, że coś nie halo. O tym piszą wszyscy tutaj?
Odnośnie tego czy wolę Lecha czy Legię to wolę Legie bo ona w tym momencie jest bardziej rozwinięta niż Lech. Lechowi co jakiś czas wychodzą sezony, a Legia prezentuje równy poziom któryś sezon z rzędu. Do tego dochodzi dobra gra w LE. Kilka lat i może mieć naprawdę
@naavalu:

@AlmostDivine:
Wolicie Lecha, który w weekend z tą samą Jagiellonią strzelił gola z 3 metrowego spalonego? Jeżeli ktoś już ma prawo się upominać o tego mistrza to jest to Jagiellonia.

@YodaMonster:
Oglądałeś mecz, czy tak po prostu piszesz o tych 8 minutach, żeby tylko popisać? Zgaduję, że nie oglądałeś, więc ci podpowiem - na boisko wrzucone były race i była bardzo długa przerwa, bo nie dało się grać
@Oskarek89: powiedz mi co ona niby pokazuje w tych pucharach? ja jako kibic ogólnie polskiej piłki chciał bym żebym mistrzem był zespół który wygrywa bo potrafi, zespół złożonych z ludzi którzy podczas każdego meczu na boisku zostawiają płuca i serce a nie liczą na karnego... kosecki po meczu to kpina... dajcie tego co dziewczynkę naszą coś tam kurna mać toż to teatr...